logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Čakajovce, 143 m², Pôvodný stav ID: 1826742

Lokalita: Čakajovce
Ulica: Čakajovce
Úžitková plocha: 143 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.09.2020
143 m2
Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ Pokojné BÝVANIE v rodinný dome,obklopenom ZELEŇOU, v obci Čakajovce.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Chcete bývať v tichej uličke, v rodinnom domčeku na pozemku plnom zelene? Práve toto Vám ponúka rodinný dom v obci Čakajovce pri Nitre.
Tehlový rodinný dom - jeho zadná časť bola postavená v 50-tich rokoch a momentálne slúži ako hospodárska časť. Predná časť domu bola postavená v 90- tich rokoch a posledná rekonštruovaná prebehla v roku 2017. Rekonštrukcia zahŕňala výmenu 2 plastových okien, vybudovanie novej kúpeľne s WC, nové plynové kúrenie. Dispozíciu prednej časti domu tvoria 4 priestranné izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC a komora. Dom je čiastočne podpivničený, priestory tvorí technická miestnosť v ktorej je plynový kotol a ďalšie odkladacie priestory. Na pozemku na nachádza aj prístavba letnej kuchyne + garáž.
Rodinný dom je napojený na všetky IS: elektrika, obecný vodovod, plyn. V predzáhradke je príprava na pripojenie k internetu. Odkanalizovanie je riešené žumpou. Na pozemku je aj studňa, ktorej voda sa využíva na zavlažovanie záhrady. Pozemok s rozlohou 809 m2 poskytuje majiteľovi pokoj a kľud ale aj možnosť dopestovať si chutné ovocie a zeleninku.
Lokalita v ktorej sa dom nachádza je veľmi tichá s dobrými susedmi. Dom sa dá využiť tiež ako chata na víkendový relax.
Občianska vybavenosť obce ja na výbornej úrovni, je tu škola, škôlka, Obecný úrad, pošta a taktiež dobré vlakové a autobusové spojenie.
Príďte sa sami presvedčiť o zaujímavosti tejto nehnuteľnosti a v prípade záujmu o obhliadku ma kontaktuje na tel.č. 0908 442 843. Ďakujem.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 143 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Miroslava Hincová

zobraziť telefón