logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Dunajská Streda, 76 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1826740

Lokalita: Dunajská Streda
Ulica: Ádorská
Úžitková plocha: 76 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 24.09.2020
76 m2
70 000 €

NÁDHERNÝ, VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT 76 m2 NA ZAČIATKU SÍDL. NOVÁ VES,REKONŠTRUKCIA,PLATBA LEN V HOTOVOSTI,MOŽNÁ KÚPA AJ SO ZARIADENÍM!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Jozef Andrejkovics ponúka na predaj dispozične veľmi dobre navrhnutý, kvalitne zrekonštruovaný, veľký 3 izbový byt s klientmi vyhľadávanej lokalite v Dunajskej Strede na začiatku sídlisku Nová Ves. Byt s rozlohou 76 m2 + loggia sa nachádza na 5. poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome.

Dispozičné riešenie:
Predsieň, spálňa, obývacia izba, kuchyňa s výstupom na loggiu, chodba, toaleta, kúpeľňa s vaňou, detská izba, loggia a v suteréne bytového domu k bytu prislúcha murovaná pivnica.

V byte prebehla rekonštrukcia postupne od roku 1999 - 2015 vrátane potrubí a elektroinštalačného materiálu-čiastočne.
Počas rekonštrukcie ešte boli vymenené: okná za plastové, vchodové dvere, plávajúce parkety a dlažba v celom byte, vo 2 izbách zatiaľ kvalitné PVC, namurovaná a komplet nová kúpeľňa s vaňou, nová toaleta, nové interiérové dvere, nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, steny sú upravené-vystierkované.
BYT JE MOŽNÉ KÚPIŤ KOMPLETNE AJ SO ZARIADENÍM!
PLATBA JE MOŽNÁ IBA NA HOTOVOSŤ, NAKOĽKO BYT JE VEDENÝ POD OKRESNÝM BYTOVÝM DRUŽSTVOM V DUNAJSKEJ STREDE A NIE JE V OSOBNOM VLASTNÍCTVE.

Odporúčam, lebo byt je nádherný, svetlý a je vo veľmi dobrom stave po kvalitnej rekonštrukcií, TREBA LEN NASŤAHOVAŤ SA A BÝVAŤ!
V prípade záujmu neváhajte ma kontaktovať, teším sa na Vás!
Kontaktná osoba: Jozef Andrejkovics,tel.: 0905 294 582
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky zrealizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme každých klientov a záujemcov, aby dodržali hygienické podmienky.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Realitná kancelária - Directreal comfort Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

!!! NOVINKA!!! Našim klientom ponúkame doplnkové služby za prijateľné ceny a to: sťahovanie, menšie rekonštrukčné práce, údržbu nehnuteľnosti vrátane maľovania stien, upratovanie, opravu, montáž a demontáž zariadení.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 76 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Jozef Andrejkovics

zobraziť telefón