logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Prešov, 73 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1825964

Lokalita: Prešov
Ulica: Arm. gen. Svobodu
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2020
73 m2
97 990 €

Pekný 3. izbový byt po čiast. rek. vo výbornej lokalite Prešova, bezproblémové parkovanie!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Chcete sa stať majiteľmi bytu, ktorý má všetko, čo má byt mať a v centre mesta ste do niekoľkých minút? Radi by ste bývali  v lokalite, kde bez problémov zvládnete logistiku života s deťmi bez nutnosti cestovania do iných častí mesta z dôvodu vynikajúceho občianskeho vybavenia tohto sídliska? Hľadáte byt ako investičnú príležitosť s možnosťou prenajímania? Chcete bývať v lokalite, kde vzhľadom na bezprostrednú blízkosť obchodných centier nebudete mať nikdy problém s parkovaním? 

Ak áno, tak tento byt je určený práve Vám, exkluzívne u nás pre Vás -  Vitajte doma!

Licencovaný realitný maklér Alena Katonová Vám ponúka príjemne bývanie v čiastočne zrekonštruovanom 3. izb. byte s príslušenstvom (kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, loggia a pivnica v suteréne). Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite sídl. Sekčov na ul. Arm. gen. Svobodu a je spolu s podielom na pozemku pod obytným domom  v osobnom vlastníctve. Byt je možné kupovať na hypotekárny úver. Byt má podlahovú plochu podľa znaleckého posudku 66,02 m2. Podlahová plocha pivnice je 2,18 m2  a loggia má výmeru 4,80 m2. Celkovo je v užívaní 73 m2.  Loggia je orientovaná na západ.  Byt je 1.p./7.p..POD BYTOM JE BYT.  V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

STAV BYTU

Čiastočná rekonštrukcia bytu v sebe zahŕňa  -  nové povrchové úpravy stien, podláh, stropov, osadenie vstupných bezpečnostných dverí, vymurovanie jadra, osadenie sanity, nové rozvody vody, odpadu, nové elektrické rozvody v časti predsiene, kúpeľne, toalety a čiastočne kuchyne.  Podlahy v kuchyni, v chodbe, v kúpeľni a WC sú z keramických dlažieb. Podlahy v obývacej izba a  detskej izbe  sú plávajúce, v spálni sú repasované parkety. V kuchyni, predsieni, kúpeľni a toalete je keramická dlažba. Steny toalety a časť steny kuchyne sú obložené deosovými lamelami. Znížené stropy sú v predsieni, kúpeľni a toalete.  V byte sú panelové oceľové radiátory. Loggia je po rekonštrukcii - drevený obklad, podlaha je dlažba. 

Kuchynská linka v tvare L  má dostatok úložného a pracovného priestoru.  V kuchynskej linke je osadený nerezový drez s pákovou batériou, súčasťou kuchynskej linky je plynový sporák s elektrickou rúrou a digestor.  Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a na prípravu dobrej večere máte všetko na dosah ruky.

V pôvodnom stave sú zdvojené drevené okná s vnútornými žalúziami.

DISPOZÍCIA  BYTU

Jednotlivé izby umožnia všetkým členom Vašej rodiny nájsť si ten svoj priestor pre prácu, učenie, relax alebo spánok.  Dispozícia bytu - viď. pôdorys bytu.

Veľkosti jednotlivých izieb sú:  obývacia izba - 4,35 x 4 = 17,40 m2, spálňa - 3,45 x 4 = 13,80 m2, detská izba - 3 x 4,05 = 12,15 m2, kuchyňa - 9,62 m2, predsieň - 8,98 m2,  kúpeľňa 2,88 m2, WC - 1,19 m2. Byt je stredový, teplý, presvetlený a slnečný. Kuchyňa a obývacia izba s balkónom je orientovaná na západ, spálňa a detská izba sú orientované na východ. Pekný výhľad - nikomu sa nepozeráte do okien.

OBYTNÝ DOM

Obytný dom je zateplený, má päť vchodov, je  osem podlažný, má sedem poschodí  a na poschodí sa nachádzajú 2 byty. V suteréne sú spoločné priestory, pivnice. 

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Susedia sú bezproblémoví a slušní.

Na byte nie je ťarcha z titulu hypotekárneho úveru. 

Mesačná platba za byt správcovi je 175,- eur. 

LOKALITA

V okolí je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi.

Výborná lokalita vzdialená od centra mesta len pár minút, s vynikajúcou občianskou vybavenosťou  a so skvelou dostupnosťou všetkých doležitých výhod veľkomesta.

Mestská doprava : Premávajú sem linky trolejbusovej dopravy č. 4, 8 a 38, na ktoré sú vypravované kĺbové trolejbusy. Autobusové linky, ktoré tu premávajú sú: 10, 12, 13, 19, 22 (namiesto tradičnej linky č. 11), 32, 32A, 33, 34, 35, 36, 37, a 44.

Školy: päť materských škôl  (Čergovská, Jurkovičova, Bernolákova, Bratislavská, Zemplínska),  štyri základné školy ( Sibírska, Šrobárová, Májové námestie, Cirkevná základná škola bl.Pavla Petra Gojdiča), dve stredné školy (Gymnázium bl.Pavla Petra Gojdiča a Spojená škola Ľ. Podjavorínskej), jedna špeciálna základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti a jedno konzervatórium.

Obchodné centrá:  EPERIA , OPAL, MAX,  Billa, CBA Komfos, Lidl, zábavno-obchodné centrum Max, Fast food McDonalds, InterSport, Môbelix, Kaufland, Hobby Park Prešov - Hornbach, SIKO - kúpeľne, ASKO nábytok.

Komplexné zdravotnícke služby zabezpečuje Poliklinika Sekčov (ProCare) na ul. Jurkovičovej.

Ďalšie občianske vybavenie  - hotely, Pošťa 9, banky, čerpacie stanice, veľké športové ihriská, sakrálne stavby - kostol Krista Kráľa, gréckokatolícky kostol Povýšenia sv. Kríža, PKS Aréna, hokejová tréningová hala s umelou ľadovou plochou v aréla Spojenej školy Ľ. Podjavorinskej.

Dajte tomuto bytu šancu a  obhliadky si dohodneme telefonicky  na t.č. 0907900717 alebo mi napíšte na alenkakatonova@gmail.com. Ďakujem, dopočutia a dovidenia.

Exkluzívne pre Vás v našej realitnej kancelárii.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní kúpy za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšieho a najlacnejšieho hypotekárneho úveru z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií. Využite našu pomoc pre Vás v zabezpečení finančných prostriedkov na kúpu bytu formou hypotekárneho úveru. 

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

ATOMIA s.r.o.

Ing. Alena Katonová

zobraziť telefón