logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bytča, 80 m², Vo výstavbe ID: 1825862

Lokalita: Bytča
Ulica: Bytča
Výmera pozemku: 138 m2
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Vo výstavbe
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 23.09.2020
80 m2
132 000 €

REZERVOVANÉ - TOCA – ZMLUVNE – 3IZB. BYT SO ZÁHRADKOU BYTČA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

REZERVOVANÉ - TOCA s.r.o. Bytča – ZMLUVNÝ PARTNER PREDAJA – ponúkame na predaj POSLEDNÝ 3izbový byt so záhradkou v rezortnej 4bytovke v novostavbe. Byt má podlahovú plochu 80m2. Záhradka prislúchajúca k bytu má rozlohu 138m2. TEPEĽNÉ ČERPADLO v cene bytu pri kúpe prostredníctvom našej realitnej kancelárie. Bytový dom je v štýle rezortného bývania – oplotený areál poskytujúci súkromie štyrom rodinám na súkromnom pozemku. V areáli sú parkovacie miesta prislúchajúce k bytom – jedno parkovacie miesto je už v cene bytu. Spodné byty sú aj s malou predzáhradkou a byty na hornom podlaží majú terasu. Byty sú dokončené - v štádiu holobytu s možnosťou dokončenia do štádia na kľúč. V prípade záujmu bude finálne dokončenie bytu zrealizované po úhrade bytu. Byt je už skolaudovaný – bezpečná nehnuteľnosť. Neváhajte ...

V prípade potreby sprostredkujeme vypracovanie znaleckého posudku a tiež vybavenie hypotekárneho (alebo iného) úveru prostredníctvom nášho overeného partnera v oblasti financovania nehnuteľností. Radoslav Papánek 0911 264 970.

Cena posledného bytu so záhradkou je 132.000€ (iná – nižšia – cena je zavádzajúca) Naša realitná kancelária je zmluvný partner predaja tejto nehnuteľnosti. Prostredníctvom našej realitnej kancelárie bol predaný už jeden byt v tomto bytovom dome.

Pre obhliadku volajte 0948 488 987 Daniel Chudý – TOCA, s.r.o. Reality Bytča

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Vo výstavbe

Kontaktné údaje

TOCA, s.r.o. Realitná činnosť

Daniel Chudý

zobraziť telefón