logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Bratislava-Staré Mesto, 91.10 m², Pôvodný stav ID: 1825342

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Dunajská
Pivničná plocha: 10 m2
Celková plocha: 101.10 m2
Úžitková plocha: 91.10 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.09.2020
91,1 m2
415 500 €

3 izbový byt na Dunajskej ulici s výhľadom na námestie SNP, BA - Staré mesto

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame exkluzívne na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, v priamom centre Bratislavy.


Byt s rozlohu 91.1m2 má okná otočené na dve svetové strany S a J. Skladá sa z 3 izieb, samostatnej kuchyne so špajzou a kúpeľne. Je v pôvodnom stave, s pôvodnou, ale zachovalou drevenou podlahou. Výhodou je možnosť prerobiť si ho podľa predstáv a tak meniť aj jeho dispozičné riešenie. K bytu prislúcha pivnica.


Do bytu vstupujete cez predsieň, ktorá je spoločná pre 2 byty. Z predsiene vojdete priamo do priestrannej chodby, z ktorej je možnosť prechodu rovno do kuchyne, alebo vpravo do obývacej miestnosti. Kuchyňa disponuje špajzou a oknami otočenými na sever. Cez kuchyňu prejdete do najmenšej z izieb, ktorá bola v minulosti používaná ako detská izba. Tak isto otočená na severnú stranu. Cez ňu vstupujete do priechodnej kúpeľne s vaňou a spojeným wc. Ďalej sa dostanete do spálne, ktorá je situovaná na južnú stranu s krásnym výhľadom na námestie SNP. Vedľa spálne sa nachádza už spomínaná obývacia izba otočená na juh, ktorá disponuje dverami ako do spálne tak aj do vstupnej chodby. Byt je tak dookola priechodný.


Lokalita, v ktorej sa byt nachádza disponuje všetkým, čo od bývania v centre mesta môžete očakávať. Dostupnosť MHD do pol minúty chôdze. Priamo pri vchode do bytového domu sa nachádzajú potraviny. V blízkosti obchody, reštaurácie, kaviarne, kultúrne inštitúcie, úrady, banky, školy, škôlky.


Cena je vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa kompletný poradenský a právny servis súvisiaci s prevodom vlastníctva, notárske poplatky súvisiace s osvedčením podpisov predávajúceho, katastrálny poplatok.


V prípade záujmu o obhliadku ma prosím kontaktujte na tel.č.  0911 413 021

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 91,1 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Poschodie 2

Kontaktné údaje

CityRealityBratislava RK

Ing. Ivana Hodulíková

zobraziť telefón