logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Trenčín, 67 m², Novostavba ID: 1825285

Lokalita: Trenčín
Ulica: Družstevná
Úžitková plocha: 67 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.09.2020
67 m2
101 990 €

REZERVOVANÉ |2i byt s loggiou 8m2 - Rezidencia Dlhé Hony

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte bývanie v širšom centre mesta ? Uprednostňujete byt s vlastným parkovacím miestom?
Spol. ZAJO Reality, s.r.o. má pre Vás vhodnú ponuku, dovoľte, aby sme Vám ponúkli byt v očakávanom projekte Rezidencia Dlhé Hony.
BYT 04 má výmeru 58,28m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, wc, obývacej izby s kuchyňou a spálne . K bytu prináleží loggia o výmere 8,66m2 a parkovacie miesto pred domom. Doplatok za parkovacie miesto je 7000,- EUR. Celková výmera bytu vrátane loggie je 66,94m2.
Projekt Rezidencia Dlhé Hony je súbor dvoch objektov, polyfunkčnej budovy a trojpodlažného bytového domu so siedmymi 2 izbovými bytmi. Dva byty budú mať záhradu, tri byty veľké loggie a vrchné dva byty priestranné terasy. Ide o zateplenú monolitickú stavbu s výplňou z tehloblokov. Vykurovanie bytov bude vyriešené teplovodným podlahovým kúrením. Byty sa predávajú v stave holobyt. Začiatok výstavby 09/2020 a koniec výstavby a kolaudácia koniec roku 2021.
Dohodnite si nezáväzné stretnutie, kde sa dozviete viac. Stretnutie si môžete dohodnúť na tel. č, 0907980436.
Nami uvedená cena je vrátane poplatku za sprostredkovanie realitnou kanceláriou, vrátane právneho servisu a všetkých poplatkov, ako overenie podpisov a vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností v hodnote 66,- EUR. Dohoda na cene je vždy možná. Rekonštrukcia nehnuteľností: Zabezpečíme Vám rekonštrukciu kupovanej nehnuteľnosti podľa vašich predstáv. Či už ide o detaily alebo kompletnú rekonštrukciu. Úverový špecialista: V prípade, že využijete naše bezplatné služby úverového špecialistu Vám spol. ZAJO Reality, s.r.o. preplatí 1/2 nákladov na znalecký posudok a náklady za poplatok záložných zmlúv do katastra nehnuteľností.
Sme realitná kancelária, ktorá si zakladá na korektnom jednaní s klientom. V našom záujme je prvoradá spokojnosť ako predávajúceho tak i kupujúceho. Ak si chcete dohodnúť prehliadku, prípadne máte akékoľvek doplňujúce otázky, informácie Vám rád zodpoviem na tel. č. : 0907980436, emailovej adrese: zajac@zajoreality.sk prípadne v našej kancelárii so sídlom v Trenčíne, budova KERAMOPROJEKTU, 2 poschodie.
Tomáš Zajac – ZAJO Reality, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 67 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

ZAJO Reality,s.r.o.

Tomáš Zajac

zobraziť telefón