logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lehota, 140 m², Novostavba ID: 1824672

Lokalita: Lehota
Ulica: Nová
Úžitková plocha: 140 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.09.2020
140 m2
187 500 €

Krásna novostavba v novej zastavanej časti

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame vám novostavbu RD v obci Lehota, 6km vzdialenosť od krajského mesta NR. Stavba sa nachádza v novej štvrti, kde je kľud a pokoj zaručený. V okolí nové rodinné domy. Prístupová cesta je asfaltová. Z inžinierskych sietí sú do domu dovedené voda a elektrina. Odpad riešený 12m3 žumpou.Celková plocha pozemku je 682 m2 a podiel na ceste.
Dom je postavený z kvalitných materiálov. Jedná sa o tehlovú, murovanú stavbu, s 200mm zateplením fasády. Strešná krytina je Terran Danubio Evo. Okná sú plastové- Salamander, zvonka antracit, zvnútra biele prevedenie. Vo fasáde sú zabudované predpripravené prvky na osadenie elektrických žalúzií.
Zastavaná plocha domu je 138,6 m2 a úžitková plocha je 108,1 m2.
Dispozične pozostáva dom zo 4 obytných miestností. Z obývacej izby a spálne je východ na veľkú terasu, nad ktorou je prestrešenie. Súčasťou spálne je samostatný šatník ako jedna z miestností. V dome sú dve toalety, jedna v kúpeľni a jedna samostatná toaleta extra.
Zvnútra sú spravené omietky a inštalácie, zvonka fasáda. Kúrenie je podlahové. Veľkou výhodou je predpríprava na klimatizáciu a rekuperácia.
Cena domu s pozemkom v štádiu holodom = 187.500eur
Možnosť dokončenia podľa požiadavky budúceho majitela.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 140 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

FINREALITY.SK, s.r.o.

Ing. Silvia Tkáčová, PhD.

zobraziť telefón