logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Mužla, 90 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1824459

Lokalita: Mužla
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 90 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.09.2020
90 m2
107 000 €

Na predaj 3 izbový RD v obci Mužla

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj krásne udržiavaný 3-izbový, 90 m2 rodinný dom s veľkou terasou v obci Mužla. Rozloha pozemku je 754 m2.
Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou: boli vymenené všetky rozvody, nová stierka, nová strecha, okná a dvere sú plastové. V izbách je plávajúca podlaha, v kúpeľni dlažba. Kúrenie a ohrev vody zabezpečuje plynový, kondenzačný turbo kotol, radiátory sú prepojené medenými rúrami.
Moderná kuchynská linka je vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi. Najväčšia izba má vetrateľný šatník. Z každej izby je východ na dvor. Priestranná, zastrešená a vydláždená terasa ponúka majiteľovi príjemný oddych a krásny výhľad na rozprávkový dvor, kde dominantou je okrasná studňa s ponorným čerpadlom na polievanie. Možnosť parkovania pod prístreškom. Hlavná brána do dvora je opatrená elektrickou automatikou s diaľkovým ovládaním pre parkovanie ďalšieho auta vo dvore. Zámkovou dlažbou spevnená plocha je v lete využitá pre bazén. Odpad je riešený žumpou, obec plánuje kanalizáciu.
Dom je dobre situovaný, je v tichej uličke. V blízkosti je škola, športová hala, multifunkčné ihrisko, knižnica, pošta, kultúrny dom, reštaurácia, autobusová zastávka, potraviny. Obec patrí k najrozvinutejším v okolí. Pre oddych, zábavu a strávenie spoločných chvíľ vám zabezpečí mesto Štúrovo,8 km, kde sa nachádza termálne kúpalisko Vadaš, cyklistická cesta až do Bratislavy, Dunaj na lov rýb. V prípade vážneho záujmu dohoda na cene možná. Kontakt k obhliadke: Henrieta Fülöpová 0908 484973

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 90 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

HS Real s.r.o.

Henrieta Fülöpová

zobraziť telefón