logo reality.sme.sk

Obchodné, Košice-Staré Mesto, 480 m², Pôvodný stav ID: 1823763

Lokalita: Košice-Staré Mesto
Ulica: Alvinczyho
Úžitková plocha: 480 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 21.09.2020
480 m2
3 € m2/mesačne

Veľký štýlový priestor na prenájom, 480 m2, ul. Alvinczyho

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

CASSOVIA REALITAS Vám exkluzívne ponúka na prenájom obchodný, resp. administratívny priestor priamo v centre Košíc, v mestskej časti Staré mesto, na Alvinczyho ulici. Priestor sa nachádza v dvojpodlažnej historickej budove, a to na prvom poschodí so samostatným vchodom a schodiskom. Jedná sa o veľký a štýlový otvorený priestor v pôvodnom stave, ktorý je však možné jednoducho upraviť a zrenovovať aj svojpomocne. Je vhodný pre kreatívnych ľudí, ktorí preferujú nevšedné a nekomerčné priestory a budovy. Okná a podlahy sú drevené, strešné trámy sú priznané, strop je vysoký. Spoločné toalety sa nachádzajú na prízemí budovy, je tu však možnosť vytvorenia vlastnej kúpeľne resp. kuchynky, ktoré budú súčasťou priestoru.

Parkovanie je zabezpečené v uzavretom dvore pár metrov od vchodu do budovy, k dispozícii je jedno parkovacie miesto bez poplatku. Každé ďalšie parkovacie miesto je za poplatok 25,- EUR mesačne bez DPH.
Nájomné je vo výške 3,- EUR / m2 / mesiac bez DPH plus energie.

V danej lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť a je tu veľký pohyb ľudí, keďže v bezprostrednej blízkosti sa nachádza mnoho kancelárií, reštaurácií a prevádzok.

V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma kontaktujte, Ing. Katarína Kočíková, 0905 190 720, Certifikovaný realitný maklér NARKS.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 480 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Ing. Katarína Kočíková

zobraziť telefón