logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kalinovo, 129 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1821430

Lokalita: Kalinovo
Ulica: Hrabovo
Výmera pozemku: 2137 m2
Úžitková plocha: 129 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.09.2020
129 m2
155 000 €

Ponúkame na predaj rodinný dom V Kalinove.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Dom sa nachádza v obci Kalinovo, v časti Hrabovo s rozlohou 21,5 árov.
Objekt má obytnú plochu 129 m2 – priestrannú obytnú halu, z ktorej sa ide do spodnej časti, v ktorej sa nachádza kuchyňa so špajzou, obývacou miestnosťou a krbom. Na poschodí sa nachádza spálňa, hosťovská izba, kúpelňa s WC a dva šatníky. Z krbu sú vyvedené prieduchy, ktoré vykurujú miestnosti na poschodí.
Objekt je vykurovaný podlahovým kúrením (hala, časť kuchyne), na poschodí sú radiátory. Okná a dvere sú plastové. Dom je vykurovaný plynovým kotlom s prietokovým ohrevom vody, napojený je na studničnú vodu (WC, pračka, umývačka riadu, studená voda na poschodie – všetko je možné kedykoľvek prepnúť na verejný vodovod), kuchyňa je napojená na verejný vodovod, do kotla tiež ide voda z verejného vodovodu.
V pred záhradke je umiestnená žumpa.

Dvorová časť je zabezpečená automatickým zavlažovaním trávnikov aj okrasných záhonov z existujúcej studne. Samostatne stojaca garáž, miestnosť pre záhradnú techniku a altánok má rozmery 9x9m.
Druhý altánok je priestranný, ukončený bazénom. V altánku je kuchynská linka, krb, prívod vody, zabudovaná chladnička. Z altánku sa schádza do spodnej časti dvora, ktorá je zatrávnená, lemovaná živými plotmi a okrasnými záhonmi. V tejto časti sa nachádza murovaná záhradná sprcha.

Živé ploty a automaticky uzatvárateľná brána poskytuje maximálne súkromie.

Druhá polovica pozemku (cca 11 árov) je udržiavaná kosením, vyvýšený záhon má cca 6x9m, pripravený na pestovanie zeleniny a ovocia. Nasadené sú maliny, jahody, ríbezle.

Dom je zateplený, zabezpečený poplašným zariadením celej dvorovej časti.

Nehnuteľnosť sa predáva so zariadením, nakoľko väčšina nábytku je robená na mieru. Práčka, mraznička, sušička prádla (všetko zakúpené v roku 2018) sú zabudované, tak isto chladnička s mrazákom, umývačka riadu, elektrická rúra, varná doska.

Dom bol kolaudovaný v roku 2020, má vystavený energetický certifikát A1, aktuálne revízie, požiarno-bezpečnostné riešenie stavby.
Bližšie informácie a obhliadku Vám zabezpečí Miroslav Vantruba.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 137 m2
Úžitková plocha 129 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

PRO/MAX reality s.r.o.

Miroslav Vantruba

zobraziť telefón