logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bratislava-Ružinov, 113 m², Novostavba ID: 1821264

Lokalita: Bratislava-Ružinov
Ulica: Táborská
Zastavaná plocha: 73 m2
Výmera pozemku: 177 m2
Úžitková plocha: 113 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 19.09.2020
113 m2
299 000 €

Novostavba rodinného domu v žiadanej lokalite s terasou, parkovaním a záhradou

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Centrum realít ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom vo vynikajúcej lokalite v Bratislave, na ulici Táborská v mestskej časti RUŽINOV - TRNÁVKA, s výbornou dostupnosťou do centra Bratislavy aj na diaľničný obchvat D1 a letisko. V blízkosti bytového domu sa nachádza Lidl, obchodné centrum AVION, KORZO, obchodné domy KIKA, IKEA, Hornbach, Bauhaus, Decathlon.

Ponúkaný dom je súčasťou dvojdomu (definovaný ako rodinný s dvomi bytovými jednotkami), pričom staviteľ dbá na zachovanie, čo najväčšieho možného súkromia pre majiteľov každého domu. Domy majú úžitkovú plochu až 113 m2, ku každému prináležia 2 parkovacie miesta priamo pred vstupom do domu, terasa a záhrada. Pozemok činí 177 m2, zastavaná plocha domu 73 m2. Plocha terasy bude 15 m2.

Dispozičné riešenie:
Každý rodinný dom má 2 nadzemné podlažia plus podkrovie 52m2. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupný priestor, z ktorého má každá ďalšia miestnosť samostatný vstup. Nachádza sa tu samostatná izba so západnou orientáciou, využiteľná ako spálňa, pracovňa alebo hosťovská izba, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlami a toaletou, miestnosť - komora a kuchyňa prepojená s obývacou izbou. Z obývacej izby sa dá priamo vstúpiť cez francúzske okná na terasu a záhradu. Súčasťou obývacej izby je architektonicky pekne vyriešené schodisko sprístupňujúce druhé nadzemné podlažie. Pod schodiskom je praktický úložný priestor. Na druhom nadzemnom podlaží je na schodisko napojená chodba, z ktorej je prístupná veľkorysá samostatná spálňa, hala – priestor na vstavanú skriňu alebo šatník, technická miestnosť a druhá priestranná spálňa, ktorá je pripravená v prípade potreby k oddeleniu na dve samostatné izby, čím dom môže byť 4-izbový alebo 5-izbový. Túto nočnú časť domu dopĺňa priestranná hlavná kúpeľňa s vaňou s toaletou. Z prednej strany každého rodinného domu sú situované vždy 2 parkovacie miesta, ktoré budú slúžiť pre osobné vozidlá majiteľov rodinného domu s možnosťou moderného prístrešku.

Technické riešenie:
Dom sa predáva v štádiu holodom: základy/ základová doska, hydroizolácia pod murivo, zemniace pásy – pripojenie na hromozvod, obvodové murivo – pálená tehla 30 cm, deliaca priečka medzi domami Porotherm akustická tehla 300 mm, zateplenie polystyrén 16 cm, zateplenie stropu Knauf 20 cm, zateplenie sokla – styrodur 100mm, vonkajšia fasádna silikónová omietka, okapové zvody, strecha Terran Danubia, hromozvod na komplet + revízia, sadrokartónový strop, omietky vnúrotné vápennocementové strojové, plastové okná zvonka a zvnútra biele – izolačné 3 sklo, 6 komorový systém, vchodové plastové dvere vo farbe, elektroinštalácia – kabeláž ukončená v podomietkových krabiciach, podlahové kúrenie teplovodné – rozvod ukončený v rozvádzači, plynový kotol Viesmann, zásobník 120l, všetky IS – elektrika, voda, plyn, kanalizácia. Predpríprava na alarm. Predpríprava na elektrické vonkajšie žalúzie.

Dom je vyhotovený veľmi precízne a v mimoriadnej kvalite.

Dom je situovaný v bočnej uličke, v zástavbe rodinných domov. Táto lokalita sa vyznačuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou, aj pre rodiny s deťmi. V bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo nákupných možností – Lidl, OC AVION, OC KORZO, IKEA, KIKA, HORNBACH, BAUHAUS a iné, množstvo príležitostí na voľnočasové aktivity - K2 lezecká stena, jazero Zlaté piesky, hala Aircraft Sport House, tenisové kluby, detské ihriská, parky. V bezprostrednej blízkosti rodinného domu je k dispozícii materská aj základná škola, stredné školy, pošta, PNS stánok, reštaurácie, kaviarne, obchodíky, všetky potrebné, služby, zástavka MHD. Vynikajúca dostupnosť na hlavné cestné ťahy, do všetkých mestských častí Bratislavy, na obchvat D1 aj do centra mesta.

List vlastníctva bez tiarch, kúpou voľný.

Cena tohto domu: 299 000 € vrátane provízie pre RK a kompletného právneho a hypotekárneho servisu. Spolupracujeme s odbornými hypotekárnymi poradcami, spolu Vám nastavíme i výhodné financovanie.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, som Vám kedykoľvek k dispozícii. Maklér:
Ing. Andrea Nagyová, 0911890988 nagyova@centrum-realit.sk

CENTRUM REALÍT Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 5
Počet terás 1
Výmera pozemku 177 m2
Úžitková plocha 113 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

CENTRUM REALÍT

Ing. Andrea Nagyová

zobraziť telefón