logo reality.sme.sk

Chata, Važec, 152 m², Novostavba ID: 1821198

Lokalita: Važec
Ulica: Pod Kopou
Výmera pozemku: 3471 m2
Úžitková plocha: 152 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.09.2020
152 m2
269 999 €

EXKLUZÍVNE novostavba rekreačnej chaty v oblasti VYSOKÉ TATRY

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Novostavba nadštandardnej rekreačnej chaty je situovaná 4km vzdušnou čiarou od Štrbského Plesa v lokalite Pod Kopou. Nehnuteľnosť v atraktívnom horskom prostredí na rozsiahlom pozemku priamo pod Kriváňom, v jej tesnej blízkosti preteká horský potok Biely Váh. Veľkosť pozemku 3471m2 a okolité horské prostredie ju predurčuje k nerušenému oddychu a súkromiu. Priamo k nehnuteľnosti vedie asfaltová komunikácia.
Novostavba skolaudovaná v dec. 2018 je murovaná z pálenej tehly Wienerberger 38cm zateplená minerálnou vlnou a obložená kartáčovaným dreveným zrubovým obkladom. Strecha je plechová izolovaná striekanou polyuretánovou penou a interiér chaty je dotváraný prevažne prírodnými materiálmi (drevo, kameň). Chata má vlastnú studňu (samostatné kolaudačné rozhodnutie), vlastný septik, plne elektrifikovaná vlastným fotovoltickým ostrovným systémom.
Prízemie rekreačnej chaty tvorí predsieň so šatníkom, spoločenská miestnosť s kuchyňou, WC s kúpeľňou a vonkajšou prestrešenou terasou. Na poschodí sa nachádza spoločenský kútik na sledovanie TV a tri samostatné spálne.
Dominantou chaty je kachľová pec s prípeckom na spanie a dubové schody vtesané do kmeňa hrabu. Objekt je zabezpečený alarmom. Rekreačná chata sa predáva kompletne zariadená a je kúpou voľná ihneď. Viac informácií Vám poskytneme na tel.čísle 0911809999

O atraktívnosti prostredia je ideálne presvedčiť sa osobne :)
https://youtu.be/uwAgSXtA9y0
https://drive.google.com/file/d/1HTRuWmH770YkNCqX9UkCg3H91XNnfJMI/view

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 471 m2
Úžitková plocha 152 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

STRATEGIC REALITY

Monika Hyžová

zobraziť telefón