logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Banská Bystrica, 65 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1821191

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Švermova
Pivničná plocha: 2 m2
Úžitková plocha: 65 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.09.2020
65 m2
131 900 €

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V MESTE BANSKÁ BYSTRICA / FONČORDA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AAA-real ponúka na predaj 3 - izbový byt s kvalitne zaskleneným balkónom v meste Banská Bystrica / FONČORDA na Švermovej ulici. Rozloha bytu je 65 m² a nachádza sa na prvom poschodí ( dostatočne vysoko nad zemou, plus podpivničený ) z 10 poschodového bytového domu.
Byt bol pred šiestimi rokmi kvalitne – kompletne zrekonštruovaný počnúc: murovaným jadrom, plastovými oknami, elektrickým vedením, vstavanými skriňami atď. vid. foto. ( za pozornosť stojí aj el. krb, ktorý mimo vykurovacej sezóny celkom príjemne zohreje byt ).
Do uvedeného bytu je možné sa bezprostredne po kúpe nasťahovať bez ďalšieho zásahu. Byt sa predáva kompletne zariadený vid. foto bez osobných vecí, ktorý je vhodný aj ako investícia pre ďalšie prenajímanie. Bytový dom je zateplený, má nový výťah a pred tromi rokmi prebehla rekonštrukcia stupačiek.
Výhody bytu: mimoriadne vyhľadávaná lokalita v blízkosti EUROPA SHOPPING CENTRUM, POINT a je aj v bezprostrednej blízkosti ku rôznym športovým aktivitám: plaváreň, štadión. Tichá lokalita, bezproblémové parkovanie a v tesnej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť . Vzdialenosť do centra mesta 10 min pešej chôdze.
K bytu prináleží murovaná pivnica s rozlohou 3 m² v suteréne bytového domu.
Cena bytu 131.900,- €
Informácie a obhliadky Slavomír Gemer, mobil: 0908 911 146. Kompletnú aktualizovanú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke WWW.AAA-REAL.SK
A A A Real
J. Kráľa č. 1, 974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 65 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 1

Kontaktné údaje

SK property s.r.o

Slavomír Gemer

zobraziť telefón