logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Brezno, 80 m², Pôvodný stav ID: 1820308

Lokalita: Brezno
Ulica: Švermova
Úžitková plocha: 80 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.09.2020
80 m2
89 000 €

Veľkometrážny 3i byt 110 m2 s vlastnou garážou a záhradkou - centrum Brezno

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj 3i byt v rodinnom dome o výmere 110 m2 na druhom poschodí, nachádza sa v centre mesta Brezno na Švermovej ulici. K domu prislúcha garáž a časť záhradky vo dvore. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kuchyne, kúpelne s WC, troch izieb, špajza a uzavretej menšej loggie. Stavba z r. 1961 je tehlovej konštrukcie, podpivničená, orientácia juh/sever, strecha - plechová. Samostatné kúrenie je plynové ústredné (vlastný plynomer), plus krbová piecka v kuchyni s rozvodmi do radiátorov, elektrina a vodoinštalácia pôvodná, odpad - kanalizácia, obecný vodovod (vlastný vodomer). Vstup do budovy je spoločný, vnútri rozdelený na samostatný vstup do byt. jednotky ako v bytových domoch. Na pozemku je oplotená záhrada, jedna garáž s montážnou jamou a letným domčekom nad ňou, sklad dreva. Viac info Vám radi poskytneme telefonicky alebo pri osobnej obhliadke.

Videoobhliadka: https://youtu.be/vuQjw3gGKDk
Pôdorys bytu: pozri foto

Ponúkame bezplatnú analýzu Vašich finančných možností pred kúpou nehnuteľnosti a ponuku úveru šitú na mieru podľa príjmu a finančnej situácii, čo je neoddeliteľnou súčasťou celého procesu kúpy nehnuteľnosti. Nemusíte nikam chodiť - všetko po telefóne z pohodlia Vášho domova.

Zabezpečujeme kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, služby advokáta - AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, poradenstvo v oblasti financovania kúpy - ponuky zo všetkých bánk, kataster, kompletné prepisy energií - všetko bez ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností.

Staňte sa fanúšikom na našom facebookovom profile BreznoReality - nehnuteľnosti Brezno a budete mať vždy nové ponuky

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 80 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Garáž
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Brezno reality, s.r.o.

Kristína Maruškinová

zobraziť telefón