logo reality.sme.sk

Obchodné, Rožňava, 376 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1820299

Lokalita: Rožňava
Ulica: Kozmonautov
Úžitková plocha: 376 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 18.09.2020
376 m2
158 000 €

Obchodný priestor, Rožňava, Ul. Kozmonautov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Realitná kancelária RELCOM v zastúpení Ing. Patrície Čelovskej Vám ponúka na predaj budovu pre obchod a služby v okresnom meste Rožňava na ul. Kozmonautov s celkovou zastavanou rozlohou 376 m2.

Ak hľadáte strategické miesto pre Vaše podnikanie na predaj potravín, textilu,rôzneho tovaru, služieb prípadne, ako gastroprevádzku táto ponúka je vhodná práve pre Vás.

Ponúkaná jednoposhodová budova sa nachádza na frekventovanej ul. Kozmonautov v Rožňave, prízemná stavba postavená na pôdoryse tvaru "L" s uzavretým dvorom a s vyvýšeným I.NP. Pozemok o výmere 416 m2 pod budovou je v osobnom vlastníctve. Zastavana plocha predstavuje 376 m2. Strecha budovy bola rekonštruovaná v roku 2019. Prvé poschodie disponuje otvorenou časťou, skladovými priestormi, kanceláriou, strojovňou, chladiarenskou časťou viď. pôdorys v prílohe. Priamo pred budovou sa nachádza parkovisko vo vlastníctve mesta, z bočnej časti budovy je rampa pre možný prístup s nákladným autom na výkládku. Stavba je napojená vodovodnou prípojkou na obecný rozvod vody, kanalizačnou prípojkou na obecnú kanalizačnú sieť, prípojkou NN na rozvody NN a prípojkou na rozvody tepla. Budova bola do 09/2019 využívaná ako predajňa potravín.

Nehnuteľnosť je situovaná v blízkosti stavieb občianskej vybavenosti a bytových domov.

Okresné mesto Rožňava má 19.045 obyvateľov (2019)

Cena je 158.000 Eur,- vrátane sprostredkovateľskej provízie RK, ktorá zahŕňa kompletný právny servis spojený s vypracovaním dohody o zložení zálohy, kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, preberacieho protokolu, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie štandardného návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra nehnuteľnosti a kompletný právny servis.

K dispozícií na nahliadnutie je znlecký posudok vypracovaný 01/2020 na hodnotu 180.000 Eur.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel. čísle + 421 914 253 635 – Ing. Patrícia Čelovská – Realitná kancelária RELCOM

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 376 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Realitná kancelária RELCOM

Ing. Patricia Čelovská

zobraziť telefón