logo reality.sme.sk

Iný objekt, Zvolen, 1 m², Pôvodný stav ID: 1819787

Lokalita: Zvolen
Ulica: Lučenecká cesta
Výmera pozemku: 1848 m2
Úžitková plocha: 1 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 25.02.2019
1 m2
150 000 €

Budova pri hlavnom ťahu Košice - Zvolen

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

SeMi REAL – ponúkame na predaj budovu vo Zvolene, ulica Lučenecká cesta, postavenú na pozemku v k. ú. Môťová. Objekt pozostáva jedného podzemného a z dvoch nadzemných podlaží, pričom každé podlažie má výmeru 419,12 m2.Objekt je založený na základových pásoch s vodorovnou izoláciou v priemernej hĺbke do 2m. Zvislé konštrukcie sú murované z tehlového muriva hrúbky od 12,5 do 45 cm. Stropy nad podzemným podlažím sú železobetónové trámové. Stropy nad nadzemnými podlažiami sú drevené doskové s rovným podhľadom a na niektorých miestach sú poškodené. Podlahy v izbách sú betónové s povrchovou úpravou z cementového poteru a drevené doskové, v priestoroch sociálnych zariadení a na chodbách sú podlahy betónové s povrchovou úpravou z cementového poteru. Na budove sú osadené drevené dvojité okná, dvere sú drevené rámové. V budove bola v minulosti zrealizovaná svetelná aj motorická elektroinštalácia, ktorá je však nefunkčná. Rozvod vody je poškodený a nefunkčný. Vykurovanie budovy bolo centrálne diaľkové, vykurovacie telesá sú oceľové registre, ale rozvody ústredného vykurovania sú poškodené a nefunkčné. Schody medzi jednotlivými podlažiami sú betónové s povrchovou úpravou z cementového poteru. Budova je zastrešená valbovou strechou, krytina na streche je z pálenej škridle.

Priestor je vhodný aj pre parkovanie nákladných vozidiel. Pozemok má celkovú výmeru 1848 m2. Budova sa vplyvom nedostatočnej údržby nachádza v zlom technickom stave, nutná rekonštrukcia. Rozmery 30 m x 14 m.
Objekt je situovaný mimo centrálnej časti okresného sídla v blízkosti výrobného areálu firmy BUČINA. Prístup k nehnuteľnostiam je cez pozemky vo vlastníctve iných právnych subjektov z verejnej komunikácie ul. Lučenecká cesta. V mieste je možnosť napojenia na všetky inžinierske siete vrátane plynovodu. Nehnuteľnosti tvorí súčasť uzatvoreného oploteného areálu. Prístup k nehnuteľnostiam je z miestnej spevnenej komunikácie napojenej priamo na štátnu cestu I. triedy Zvolen - KOŠICE.

Všeobecná hodnota nehnuteľnosti spolu podľa znaleckého posudku z roku 2015 činí hodnotu 298.000,-Eur.

Predajná cena aj dohodou. V cene u nás je samozrejmosťou kompletný právny servis a asistencia pri preberaní a odovzdaní nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať v kancelárii SeMi REAL s.r.o., na adrese SNP 19, (budova AREA, 3.poschodie, vedľa evanjelického kostola), 960 01 ZVOLEN, semireal.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

SeMi REAL s.r.o.

Bc. Ľuboš Lorinc

zobraziť telefón