logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Horná Potôň, 179 m², Novostavba ID: 1819598

Lokalita: Horná Potôň
Ulica: nezadaná
Výmera pozemku: 543 m2
Úžitková plocha: 179 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.10.2019
179 m2
245 000 €

Novostavba- Polyfunkčný dom v novovybudovanej ulici v obci Čečínska Potôň

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Hľadáte bývanie a zároveň podnikanie na jednom miestev okrese Dunajská Streda?
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt v obci Čečínska Potôň okres Dunajská streda, v centrálnej časti obce, v samostatnej, tichej a dostupnej lokalite. V tejto novovybudovanej súkromnej ulici je postavených 11 bungalovov, 1 polyfunkčný dom a bytový dom. Stavba je skolaudované s popisným číslom a predáva sa v stave štandard. Pred domom je pripojenie na optický internetový kábel.
Energetický certifikát triedy B.
Nech sa páči – vstúpte a vyberte si pre Vás to správne bývanie

Technický popis:

Novostavba Polyfunkčného domu sa nachádza v obci Horná Potôň, v intraviláne katastrálneho územia Čečínska Potôň. Objekt sa nachádza v centrálnej časti obce, v samostatnej, tichej a dostupnej lokalite, na novovytvorenej ulici.
Skolaudovaná novostavba (2019) s popisným číslom sa nachádza na parcele o rozlohe 543 m2.
Polyfunkčný dom je vhodnou možnosťou pre rodinné podnikanie, spojené s pohodlným a kvalitným bývaním.
Zastavaná plocha celého objektu je 179,580 m2, obostavaný priestor celého objektu je 1112,670m3.
Stavba je nepodpivničená, s pôdorysným tvarom „T“. Skladá sa z troch častí (objektov), ktoré slúžia samostatne, ale tvoria jeden celok. Obvodové murivo je z pálených tehál o hrúbke 300 mm s izoláciou o hrúbke 160 mm a 180 mm. Priečky sú murované z tehál o hrúbke 115 mm. Izolácia proti zemnej vlhkosti spodnej stavby je lepenka Hydrobit resp. hydroizolačná fólia. Podlahy sú izolované tepelnoizolačnými doskami o hrúbke 5 až 10 cm. V povalovom priestore je izolácia na báze minerálnej vlny o hrúbke 300 mm.
Zásobovanie pitnou vodou je zabezpečené zo samostatne vŕtanej studne, vybavenej kvalitným a spoľahlivým čerpadlom. Každá časť objektu je vykurovaná samostatným elektrickým kotlom s radiátormi. Objekt má vlastnú izolovanú žumpu.
Kvalitné a energeticky úsporné plastové okná zn. Schüco sú vybavené izolačným trojsklom a bezpečnostným kovaním. Všetky okná sú vybavené elektrickými vonkajšími hliníkovými roletami s diaľkovým ovládaním. Vstupné dvere do jednotlivých miestností sú bezpečnostné s kvalitným kovaním.
Všetky časti objektu sú vybavené interiérovými dverami, obkladačkami a keramickou dlažbou.
Stavba je zastrešená valbovou a sedlovou strechou.
Každá z troch častí objektu je vybavená samostatným elektromerom. Energetický certifikát triedy B.
Parkovisko pre návštevníkov podnikateľských objektov je k dispozícii.
Ku všetkým častiam objektu je dotiahnuté pripojenie na optický internetový kábel.

Na 1. NP sa nachádza:
• schodisko vedúce na 2. NP, kde je umiestnený trojizbový byt
• predajňa určená na podnikateľské účely .
Zastavaná plocha 51,100 m2, úžitková plocha je 40,190 m2. Hlavný vstup je z bočnej strany objektu. Nachádzajú sa tu tieto miestnosti – technická miestnosť, WC muži, WC ženy, WC personál, prezliekareň, terasa so zámkovou dlažbou.
• predajňa Potraviny.
Zastavaná plocha je 111,690 m2, úžitková plocha je 89,350 m2. Hlavný vstup do predajne je z čelnej strany objektu. Nachádzajú sa tu tieto miestnosti – kancelária, chodba, sklad, chodba, prezliekareň, predsieň, WC, miestnosti upratovačky.
Podlaha vo všetkých miestnostiach je keramická dlažba.
Na 2. NP sa nachádza
• trojizbový byt.
Zastavaná plocha je 137,160 m2, úžitková plocha 103,320 m2, obytná plocha je 68,360 m2. V byte sa nachádza – schodisko (8,400 m2), chodba (6,110 m2), kúpeľňa vybavená vaňou (4,800 m2), WC (1,800m2), technická miestnosť (8,260m2), hala prepojená s kuchyňou (25,250m2), izba (9,350m2), izba (11,340 m2) izba (10,060 m2), špajza (2,120 m2), šatník (3,470 m2), a vonkajšia terasa (12,360 m2). Podlaha v izbách a šatníku sú drevené parkety, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Záhrada a dvor patriaci k bytu sú ohradené betónovým plotom. Kovová vstupná bránka a brána do dvora sú predpripravené na elektrické otváranie. Spevnené chodníky sú pokryté dekoratívnym kamenným kobercom
Cena novostavby Polyfunkčného domu je 245 000,00 EUR (vrátane provízie RK).
Všetky časti Polyfunkčného domu sú pripravené k okamžitému užívaniu a bývaniu.
Charakteristika lokality:
Obec Čečínska Potôň, ako časť obce Horná Potôň, sa nachádza v srdci Žitného ostrova na juhozápade Slovenska, len 32 km od Bratislavy a 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Občianska vybavenosť obcí je výborná, nachádza sa tu materská škola, základná škola, kultúrny dom, knižnica. V obci je niekoľko obchodov s potravinami a rozličným tovarom, reštaurácií. Novootvorený obchod s potravinami sa plánuje práve aj v tomto objekte. Nájdete tu všetky potrebné služby. V susednej obci Michal na Ostrove vzdialenej 2 km ja zdravotné stredisko s obvodnými lekármi pre deti a dospelých, zubár, gynekológ a lekáreň. Cestná komunikácia je dobre vybudovaná, blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7 (ukončenie 1.etapy v roku 2020), na cestu 1. triedy č. 63 (E575) a priame spojenie z obce na starú bratislavskú cestu 572. Pohodlné železničné spojenie zo stanice Michal na Ostrove (2km) do Bratislavy aj Komárna. Zastávka autobusu do 100 m od Polyfunkčného domu. Priame autobusové spojenie do Bratislavy, Dunajskej Stredy a okolitých obcí. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede a Slovakia ring Orechová Potôň sú vzdialené 10 km. Krásne výletné miesta v okolí Malého Dunaja.


Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; zabezpečíme hypotekárny úver; prevedieme Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

Renáta Minarovičová
Winners reality Slovakia s.r.o-
email: renata.minarovicova@winnersgroup.sk
+421907799078


Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 179 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Renata Minarovičová

zobraziť telefón