logo reality.sme.sk

Výroba, Hliník nad Hronom, 9112 m², Novostavba ID: 1817732

Lokalita: Hliník nad Hronom
Zastavaná plocha: 1602 m2
Výmera pozemku: 9112 m2
Úžitková plocha: 9112 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.09.2020
9 112 m2
Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ: hala na výrobu s administratívou a rezervovanou plochou pozemku pre ďalšiu výstavbu.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RE/MAX ponúka na predaj halu na výrobu s administratívou a rezervovanou plochou pozemku pre ďalšiu výstavbu. Objekt – výrobnej haly bol skolaudovaný v roku 2008.

Objekt sa nachádza v intraviláne obce Hliník nad Hronom- okrajová priemyselná časť. Dobrá komunikačná napojenosť. Dostatočná plocha na parkovanie . Rezervná plocha na ďalšiu výstavbu 4903m2. Podielové spoluvlastníctvo k prístupovej komunikácii a trafostanici vo veľkosti 1/2.

Objekt je rozdelený na dva samostatné celky a to výrobu a administratívu. Sociálno-administratívna časť je dvojpodlažná prepojená oceľovým schodiskom. Prízemie má dva vstupy a to do administratívnej časti a samostatne do priestorov šatní zamestnancov. Zastavaná plocha 1602 m2. Pozemky spolu o výmere 9112 m2.

Vo výrobnej časti o rozlohe je technológia, skladové priestory. Dobudované k hale sú prístavby a to sklad, apretovňa, údržbárske a prevádzkové priestory.

Dispozícia objektu na 1NP: zádverie, chodba so schodiskom, jedáleň, výdaj jedál, šatňa, sociálne zariadenie WC a kúpeľňa, zádverie, šatňa pre ženy, šatňa pre mužov, miestnosť analýzy, výrobná hala, elektrotechnická dielňa, administratívny vstavok na 2 NP pozostáva s chodby, 4 kancelárii, skladu, WC.

Stavba obdĺžnikového tvaruje postavená na rovinatom teréne. Základ stavby je na železobetónových a pätkách. Nosná konštrukcia kovová s výplňou v časti murovaným sklom a sendvičovými panelmi kingspan so zatepleným a s farebnou povrchovou úpravou. Deliace steny sú murované z pórobetónových tvárnic. Stropná konštrukcia nie je vyhotovená. Krytina je osadená na oceľovej nosnej konštrukcií a to so sendvičových panelov. Klampiarske konštrukcie sú úplne a to žľaby a zvody. Vnútorné povrchy stien deliacich je farebná na sendvičových paneloch. Podlahy sú v časti z leštených pojazdových betónov.

Okná a dvere na objekte sú hliníkové s izolačným dvoj sklom a mrežami. Vykurovanie ústredné na tuhé palivá v administratívnej časti a plyn- infražiariče vo výrobnej hale. Rozvod studenej a teplej vody, odkanalizovane do kanalizácie, Elektroinštalácia svetelná aj motorický cez ističe. Rozvod vzduchotechniky, odsávania, zabezpečovacie zariadenie.

Vedľajšie stavby:
- jednopodlažný stan slúžiaci pre skladovanie hotových výrobkov v stane je rozvod elektriky pre osvetlenie,
- prístrešky k výrobnej hale,
- pieskové silo
- prístavba k výrobnej hale
- plechové kontejnery

Celý objekt je oplotený.

IS: Prípojka vody- vodomerná šachta , kanalizácia splašková, kanalizácia dažďová, elektrická prípojka, trafostanica, spevnená betónová plocha, prípojka plynu.

Kolaudačné rozhodnutie - pre halu v roku 2008
Kolaudačné rozhodnutie - spevnené plochy, prístupová komunikácia, trafostanica, VN prípojka a plynovod v roku 2007
Kolaudačné rozhodnutie - betónová plocha v roku 2014

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 9 112 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Přidalová Anna

zobraziť telefón