logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Banská Bystrica, 60.20 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1817727

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Trieda SNP
Pivničná plocha: 2 m2
Úžitková plocha: 60.20 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.09.2020
60,2 m2
129 000 €

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ TEHLOVÝ HOLOBYT V MESTE BANSKÁ BYSTRICA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

AAA-real, ponúka na predaj slnečný TEHLOVÝ 3 izbový holobyt v Banskej Bystrici časť Sídlisko SNP. Byt s rozlohou 60,2 m² sa nachádza na zvýšenom prízemí ( zo štyroch poschodí ).Orientácia bytu – východ a západ, čiže je vynikajúco presvetlený, takmer celý deň vyhriaty od slnka.

Byt bol kompletne zrekonštruovaný: murované jadro, nové rozvody elektrického vedenia, vody a odpadu, nové stierky, nové plastové okná, vyliata nivelačná hmota na vyrovnanie podlahy, nové bezpečnostné dvere. Byt sa v tomto štádiu predáva ako holobyt ( tzn. bez kuchyne, obkladov, dlažieb ).
Byt sa nachádza vo výbornej a žiadanej lokalite, v príjemnom prostredí, s dobrou dostupnosťou k obchodom, bankám, železničnej, autobusovej stanici, školám a pod. Parkovať je možné priamo vo dvore. K bytu prislúcha väčšia murovaná pivnica vo výbornom stave. Samotné centrum je vzdialené 15 min. kľudnou chôdzou.

Bezplatné zabezpečenie hypotekárneho úveru, prostredníctvom profesionálneho tímu hypotekárnych špecialistov – spolupráca so všetkými bankami.
Cena bytu 129.000,- €
Informácie a obhliadky Slavomír Gemer, mobil: 0908 911 146. Kompletnú aktualizovanú ponuku zaujímavých nehnuteľností nájdete na našej stránke WWW.AAA-REAL.SK
A A A Real
J. Kráľa č. 1, 974 01 Banská Bystrica
Slovenská republika

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 60,2 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

SK property s.r.o

Slavomír Gemer

zobraziť telefón