logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dolné Orešany, 100 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1817411

Lokalita: Dolné Orešany
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 150 m2
Výmera pozemku: 866 m2
Úžitková plocha: 100 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 16.09.2020
100 m2
139 900 €

TIMA Real - ponúka na predaj RD v Dolných Orešanoch

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj starší zrekonštruovaný rodinný dom v malebnej dedine Dolné Orešany. Domček prešiel väčšou rekonštrukciou. Na hlavnej časti domu je vymenená strešná krytina Bobrovka a nové latovanie, komplet nová elektrina, podlahy, kúpelňa so sprchovým kútom a wc, v kuchyni klasická piecka aj plynový sporák, špajza a tri samostatné izby. Pôvodné drevené okná s vonkajšími roletami.Vykurovanie infrapanelmi. Postavený z pálenej tehly na kamenných základoch.
Do domu sa vchádza podbráním s využitím na parkovanie auta. Dom je v tvare L, v zadnej časti letná kuchyňa, pivnica, dielňa a kúsok ďalej stodola. Veľmi pekná okrasná záhrada a dvor. Dom dýcha pokojnou atmosférou. Vhodný aj ako chalupa. V blízkosti kostol, autobusová zastávka, obchod, obecný úrad, kúsok Karpaty, prekrásne vinice, kde sa môžete poprechádzať, zrelaxovať a kochať sa výhľadmi.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 866 m2
Úžitková plocha 100 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

TIMA Real, s.r.o.

Renáta Pinčeková

zobraziť telefón