logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dedinka, 200 m², Pôvodný stav ID: 1813290

Lokalita: Dedinka
Ulica: Dedinka
Zastavaná plocha: 250 m2
Výmera pozemku: 1176 m2
Úžitková plocha: 200 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.09.2020
200 m2
30 000 €

Predáme 7-izb.RD - Dedinka- Podhájska

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predáme 7 izbový, dvojgeneračný rodinný dom v obci Dedinka, okres Nové Zámky, blízko termálneho kúpaliska Podhájska. Nachádza sa v tichej ulici. Postavený je na 1176m2 veľkom, svahovitom pozemku. Dispozične dom pozostáva na prízemí 2x predsieň, 5 x izba, 1x kuchyňa, 2 x kúpeľňa, (jedna s vaňou a druhá so sprchovým kútom) a špajza. Na prvom poschodí je predsieň a 2x izba a zimná záhrada. Z domu je pekný výhľad na dedinu. Dom je vhodný pre rodinu s deťmi, alebo pre dvojgeneračné bývanie, alebo na súčastné bývanie a podnikanie. Je v pôvodnom, na prízemí v zachovalom stave. Podlahy sú : dlažba, PVC, betón, laminát. Kúrenie je centrálne -plynom. Voda je v dome zavedená z obecného vodovodu, odpadová voda je odkanalizovaná do žumpy na dvore. Dom je čiastočne podpivničený, v pivnici je druhá kuchyňa, dve miestnosti a garáž. Za domom je záhrada, kde sú ovocné stromy, aj vinič. Na dvore je ako druhý zdroj vody vlastná studňa. V zadnej časti domu je garáž s montážnou jamou. Obec má základnú občiansku vybavenosť zodpovedajúci obciam v okolí, je tam ZŠ 1-9. Využiteľnosť domu je možná aj pre klientov blízkeho termálneho kúpaliska Podhájska.
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest. Energetický certifikát- nedodaný.
Obhliadky a viac informácii o dome IBA s našou maklerkou aktívnou v danej lokalite- Laurová. na tel. 0905351195, alebo 0904140161, alebo laurova@reality-kontakt.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 176 m2
Úžitková plocha 200 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Reality KONTAKT

Ľudmila LAUROVÁ

zobraziť telefón