logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Dedinka, 180 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1813237

Lokalita: Dedinka
Ulica: Hurbanovce
Zastavaná plocha: 836 m2
Výmera pozemku: 2824 m2
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 11.09.2020
180 m2
30 000 €

Predáme exkluzívne rodinný dom- Dedinka ZNÍŽENÁ CENA!!!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predáme exkluzívne veľký rodinný dom v obci Dedinka v časti Hurbanovce. Dom sa už za túto cenu naozaj oplatí kúpiť Postavený je 2824 m2. veľkom pozemku. Šírka pozemku je cca 22m., dĺžka jecca 140m. Jedná sa o štvorec s nadstavbou, vo dvore je v tvare do ,,L" . Má novú kombinovanú valbovú strechu. Dom je postavený z pálenej tehly a prístavba, nadstavba a priečky sú postavené v kombinácii z kvádrov. Dispozične je dom prispôsobený na prízemí na 3 oddelené apartmány, alebo by poslúžil na plnohodnotné dvojgeneračné bývanie, prípadne bývanie spojené s podnikaním. V nadstavbe boli plánované ďalšie dva malé apartmány. Hotové sú steny, podlahy, stropy a vodo-inštalačné siete. Stará kúpeľňa je k dispozicii. Ostatné je v stave na dokončenie. Podlahy sú z betónu. V zadnej časti postavenej z nepálenej tehly sa dá bývať. Všetky IS v dome, elektrika po revizií. Plyn do domu zavedený -(t.č. gamatky). Výhodou domu je lokalita. Jedná sa o tiché prostredie. K domu je krásny veľký pozemok a blízko iba 11,8 km. sa nachádza termálne kúpalisko Podhájska a pútnické miesto ,,Studnička."
Podhájska kúpalisko je najznámejšie svojim areálom bazénov s termálnou liečivou vodou jedinečného zloženia, ktorá patrí medzi najmineralizovanejšie vody v strednej Európe.
V celej oblasti sa nenachádza žiadny priemysel, ktorý by znečisťoval ovzdušie a preto sa tu dobre cítia i ľudia s ochoreniami dýchacích ciest.
Zaujímavá nehnuteľnosť!
Treba vidieť! DOM VÁM UKÁŽEME KEDYKOĽVEK. KONTAKT : 0905 35 11 95 alebo 0904 140 161, alebo mailom na laurova@reality-kontakt.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 824 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

Reality KONTAKT

Ľudmila LAUROVÁ

zobraziť telefón