logo reality.sme.sk

Iné, Štrba, 2763 m², Novostavba ID: 1809044

Lokalita: Štrba
Ulica: Lúčna
Výmera pozemku: 2863 m2
Úžitková plocha: 2763 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 08.09.2020
2 763 m2
Cena na vyžiadanie

Rezidenčné bývanie - Tatranská Štrba

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Delta Property Vám ponúka na predaj exkluzívne rezidenčné bývanie vo Vysokých Tatrách. Rezidenčný projekt pozostáva z 11 apartmánov a nachádza sa v Tatranskej Štrbe.


Výmera apartmány interiér: 2 763,64 m2
Výmera terasy + balkóny: 919,63 m2
Výmera spolu:  3 684,27 m2


Pozemok: 2 863 m2

O PROJEKTE
Projekt WOODSTONE REZIDENCIE je atraktívny, komfortný a moderný priestor pre bývanie, obchod ako i trávenie voľného času neďaleko mesta Poprad, ktoré je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami (18 km od obce Tatranská Štrba prepojenej diaľnicou D1).
Hlavnou myšlienkou projektu je rozšíriť možnosti moderného a kvalitného bývania, zohľadňujúce súčasné podmienky realitného trhu spolu s dôrazom na kvalitu prevedenia stavby s rešpektovaním nových kvalitných ekologických technológií, štandardov a moderného dizajnu.
Jedná sa o moderné štvorpodlažné rezidenčné objekty s dvoma vlastnými garážovými miestami v prízemnej časti rezidencie, prípadne vonkajšej parkovacej časti pod zelenými terasami a miestami na oddych priamo v areáli projektu.
Návrh architektonického riešenia sa snaží optimálne využiť daný pozemok tak, aby si vytvoril najvhodnejšie podmienky z hľadiska tvaru pozemku, orientácie k svetovým stranám, limitov pre zástavbu prístupových a prevádzkových podmienok. Rezidencie sú dispozične rozdelené podľa nových trendov v bývaní a ku každej rezidencii prislúcha zelená terasa. Tomuto zámeru je podriadená aj škála architektonických a materiálových riešení, kultivovanosti detailov a farebného vyznenia celku.

LOKALITA:
Tatranská Štrba je tatranská osada v nadmorskej výške 900 m n.m.. Svoju históriu začala písať už v roku 1880, avšak podnet na veľký rozvoj a premenu osady na nové stredisko turistického ruchu na podhorí Tatier dalo až konanie Majstrovstiev sveta v lyžovaní v roku 1970. V relatívne krátkom čase sa dobudovala na modernú obec so sídliskom, hotelmi, autocampingom a chatovými oblasťami.
Okrajom obce prechádza železničná trať Bratislava - Košice s rýchlikovou stanicou. Obec je sprístupnená diaľničným privádzačom priamo z diaľnice D1. Zo železničnej stanice vedie ozubnicová trať priamo do turistického strediska Štrbské Pleso.

Viac informácii o rezidenčnom bývaní nájdete na stránke  woodstoneresidences  sk 


CENA: INFO V RK

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 2 863 m2
Úžitková plocha 2 763 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

Delta Property s.r.o.

Michaela Ngová

zobraziť telefón