logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Radošina, 83 m², Pôvodný stav ID: 1800988

Lokalita: Radošina
Ulica: Družstevná
Zastavaná plocha: 108 m2
Výmera pozemku: 921 m2
Úžitková plocha: 83 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.05.2018
83 m2
62 000 €

Starší rodinný dom s rozľahlou záhradou v obci Radošina

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Dvojizbový rodinný dom sa nachádza na rázcestí hlavnej Družstevnej ulice a tichej slepej uličky v Radošine. Dom pozostáva z obývacej miestnosti, spálne, kuchyne s jedálňou, komory so vstupom na povalu, chodby, kúpeľne s vaňou, samostatnej toalety a zádveria. Rodinný dom bol postavený v roku 1964 z klasických materiálov (kombinácia tehla a kváder). Je z menšej časti podpivničený, kde sa nachádza plynový kotol. Dom má plastové okná so žalúziami osadené v roku 2008, inak je v pôvodnom stave.

Nehnuteľnosť sa nachádza na rozľahlom pozemku, na dvore stojí staršia hospodárska stavba, garáž, sklad na drevo, skleník, studňa. Pozemok je oplotený. Rodinný dom je napojený na vodu, elektriku, plyn, kanalizáciu. Výmery pozemku šírka 40 m, dĺžka 32 m.

Zastavaná plocha domom 108 m², zastavaná plocha hospodárskej stavby, ktorá sa skladá z garáže, letnej kuchyne a skladu predstavuje 52 m².

Radošina je obec s 1968 obyvateľmi, nachádza sa v Nitrianskom kraji, v juhozápadnej časti Topoľčianskeho okresu, na rozhraní pohoria Považského Inovca a Nitrianskej pahorkatiny. Územie tvorí významný zdroj pitnej vody, z ktorého je vodou zásobovaných deväť obcí. Územie obce patrí do povodia rieky Nitry, územie obce odvodňuje potok Radošinka. Podľa regionálneho geomorfologického členenia patrí celku Považský Inovec a do dvoch podcelkov Krahulčie vrchy a Inovecké predhorie. Najvyšší vrch Marhát má 749 m n. m.

Vzdialenosti Radošina - Piešťany 12 km, Radošina - Nitra 34 km, Radošina - Topoľčany 20 km, Radošina - Hlohovec 20 km, Radošina - Nové Mesto nad Váhom 32,5 km.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 921 m2
Úžitková plocha 83 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

AB Contact, s.r.o.

Marcela Bartovicová, RSc.

zobraziť telefón