logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Krškany, 85 m², Pôvodný stav ID: 1799804

Lokalita: Krškany
Ulica: Krškany
Výmera pozemku: 1300 m2
Úžitková plocha: 85 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 02.09.2020
85 m2
69 990 €

Na predaj 2,5 izbový rodinný dom, 13á pozemok v obci Krškany

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Bývate v ruchu mesta a radšej by ste chceli žiť v pokojnom a tichom prostredí? Zvažujete, že sa odsťahujete z vášho bytu do rodinného domu?

Pravdepodobne mám niečo zaujímavé pre vás.

Tento svetlý a útulný 2,5 izbový rodinný dom s napojením na obecnú vodu, elektrinu, žumpu a s dvomi kopanými studňami vám ponúkne ničím nerušené bývanie počas celého roka. Široké múry rodinného domu vás v letných dňoch schladia a v zimnom období vám krb a infrapanel poskytnú útulné teplo.

Rodinný dom zdobí krásna veranda, ktorá je 13 metrov dlhá a dostanete sa z nej rovno do domu. Vchodové dvere vás zavedú priamo do kuchyne, ktorá je šikovne prepojená s menšou obývačkou. Ďalej v dome nájdete dve veľké samostatné izby a kúpeľňu so sprchovým kútom.

Dom je postavený na pevných základoch z klasických materiálov, ako je tehla a kameň. Môžete si všimnúť, že o rodinným je starané, čo ukazuje zdravie a dobrá forma stavby.

Ak ste zručný a túžite, aby súčasťou vášho domu bola aj dielňa či dreváreň, určite vás poteším, pretože toto všetko nájdete za domom. A navyše si v teplom počasí môžete uvariť chutné jedno v letnej kuchynke. Zvlášť dávam do pozornosti krásny 13 árový pozemok.

Obec Krškany má približne 762 obyvateľov a nájdete tu všetko, čo budete potrebovať. Napríklad potraviny, ktoré sú od rodinného domu vzdialené len 200 metrov. V obci je tiež materská škola a autobusovú zástavka, ktorú máte tiež len na pár krokov.

Dostupnosť obce Krškany je tiež na tom veľmi dobre, pretože mesto Levice je vzdialené len 10 minút cesty autom. Ak rozmýšľate, ako sa v letných mesiacoch schladíte, určite oceníte termálne kúpalisko Margita-Ilona vzdialené 5 minút autom alebo napríklad na Santovke viete byť tak za 10 minút cesty autom.

Cena tohto 2,5 izbového rodinného domu je 69.990 €. V cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s prevodom vlastníctva.

Máte k domu ešte nejaké otázky?

Páči sa vám tento neobyčajný rodinný dom? V tom prípade si dohodnite obhliadku.

Zavolajte mi na telefónne číslo 0915 055 571 alebo mi napíšte mail na marekkusy@mojrealitak.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 1 300 m2
Úžitková plocha 85 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

Správne Bývanie

Marek Kusý

zobraziť telefón