logo reality.sme.sk

Banská Bystrica, 997 m², Novostavba ID: 1787758

Lokalita: Banská Bystrica
Ulica: Zvolenská cesta
Zastavaná plocha: 907 m2
Výmera pozemku: 2000 m2
Úžitková plocha: 997 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 24.08.2020
997 m2
5 000 € mesačne

Ponúkame do prenájmu priemyselnú halu s administratívnou budovou, Zvolenská cesta BB

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka exkluzívne na prenájom pozemok na Zvolenskej ceste, na ktorom stojí priemyselná hala s administratívnou budovou (spojené do tvaru písmena U) a podiel na príjazdovej ceste (ďalej aj ako ,,stavba“). Stavba bola kolaudovaná v roku 2010, jej zastavaná plocha je 907 m2, úžitková plocha je 997 m2 a je napojená na všetky siete (voda, elektrika, plyn, kanalizácia). Plocha pozemku je 2.000 m2. Stavba sa doteraz využívala ako predajňa a sklad náhradných dielov pre automobily. Areál je samostatný, chránený betónovým plotom a vstupuje sa doň cez 12 m elektrickú bránu na diaľkové ovládanie (autom) alebo cez otváraciu bránu na vstup pešo. V areáli sa nachádza dostatočné množstvo parkovacích miest, čo je v tejto lokalite veľkou výhodou. Areál je vhodný pre nájomcu, ktorý by ho využíval pre potreby predajne so skladom alebo na výrobu.

Priemyselná hala – má tvar písmena L. Je to jednopodlažná budova a momentálne sa využíva na skladovanie priemyselných tovarov a predajné priestory. Hala je murovanej nosnej konštrukcie so sedlovou strechou. Základy sú betónové pätky a pásy, murované stĺpy, obvodový plášť je murovaný so zatepľovacím systémom. Okná sú plastové, garážové brány sú segmentové s automatickým ovládaním (Horman). Vykurovanie v hale je zabezpečené kvalitným teplovzdušným zariadením (blowtherm), vďaka ktorému sú celkové náklady na kúrenie iba 260,- eur mesačne. Podlaha je z tvrdeného lešteného betónu (PANBEX). Dispozične je hala riešená ako voľný priestor predelený na tri časti – predajné priestory, skladové priestory (tu je vysoká výška, čo umožňuje dobudovať tzv. „loftové podlažie“) a školiace priestory s inštalovanou technológiou.

Administratívna budova – má tvar písmena I. Je to dvojpodlažná budova murovanej nosnej konštrukcie so sedlovou strechou a obdĺžnikového pôdorysu. Základy sú betónové pásy, obvodový plášť je nosný murovaný so zatepľovacím systémom. Okná sú plastové, na stenách v interiéri sú stierky. Podlahy sú prevažne z keramickej dlažby. Nachádzajú sa tu aj stropné klimatizačné kazetové jednotky pre chladenie. Vykurovanie je teplovodné, je tu centrálny kotol na zemný plyn. Je dispozične riešená ako samostatné podlažia prepojené exteriérovým schodiskom. Nachádzajú sa v nej administratívne priestory so sociálno-hygienickým zázemím, školiaca miestnosť s kuchynkou, kancelárie, kuchynka a technické miestnosti.

Siete - na pozemku sa nachádza NN prípojka, vodovodná prípojka, vodomerná šachta, kanalizácia dažďová + splašková, kanalizačné šachty, odlučovač olejov a prípojka plynu.

Výhody prenájmu: vyhľadávaná priemyselná lokalita, výborný smer (BB-ZV), prenajíma sa aj podiel na prístupovej ceste, rýchly výjazd na R1, novostavba, všetky siete sa nachádzajú na pozemku, veľký počet parkovacích miest, kamerový + poplašný systém, garážové brány značky horman, 12 m elektrická brána pri vstupe do areálu.

Hľadá sa seriózny nájomca na dlhodobý nájom. Areál je voľný na prenájom od 01.01.2021.

Pre poskytnutie ďalších informácii alebo dohodnutí si obhliadky volajte:
Mgr. et Mgr. Andrea Bubelíny, MBA
realitný právnik
0911 933 903
info@nehnutelnostibb.sk
www.nehnutelnostibb.sk

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 10
Úžitková plocha 997 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Parkovanie Verejné parkovanie

Kontaktné údaje

REALITY BB s.r.o.

Mgr. et Mgr. Andrea Bubelíny, MBA

zobraziť telefón