logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Boleráz, 73 m², Novostavba ID: 1775572

Lokalita: Boleráz
Ulica: nezadaná
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 14.08.2020
73 m2
89 900 €

Rezervované TIMA Real - ponúka pekný 3 izb. byt v obci Boleráz

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľmi pekný, priestranný a slnečný 3 izbový byt v 10 ročnej novostavbe v obci Boleráz, cca 10 min cesty od Trnavy. Byt sa nachádza na treťom poschodí. Má vlastné vykurovanie s plynovým kotlom. Nízke náklady, komplet 126 €. K bytu patria 2 parkovacie miesta, pozemok pod bytovým domom aj pred ním je vo vlastníctve majiteľov bytov. Tichá lokalita.
Obec Boleráz má veľmi dobrú občiansku vybavenosť, ZŠ, MŠ, lekár, lekáreň....
V blízkosti sa nachádza známa priehrada s možnosťou rybolovu, obec Smolenice s nespočetnými možnosťami na turistické zážitky.
TREBA VIDIEŤ !!!

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

TIMA Real, s.r.o.

Renáta Pinčeková

zobraziť telefón