logo reality.sme.sk

Rekreačný pozemok, Horná Súča, 3167 m² ID: 1773102

Lokalita: Horná Súča
Ulica: Stráne
Výmera pozemku: 3167 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.08.2020
0 m2
22 500 €

Rekreačný pozemok 3167m2, Horná Súča, krásna panoráma

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok v obci Horná Súča časť Stráne, vzdialený len 15 km od Trenčína a diaľničného privádzača, cca 140 km od Bratislavy.
Pozemok orientovaný na severovýchodnú stranu a umiestnený v mierne svahovitom teréne, kde samotný terén neuberá zo svetelnej strany. Pozemok o výmere 3167m2 má slušnú šírku 25m a dĺžku 126m, cez časť pozemku prechádza asfaltová cesta, ktoré ja zároveň aj prístupová a udržiavanou počas celého rok.
Na mierne svahovitom pozemku je aktuálne trávnatá plocha - lúka, elektrické vedenie vzdialené cca 350m a v týchto lokalitách sa spodná vody nachádza približne v 30m. Podľa UPI vydanou obcou Horná Súča, na daných pozemkoch nie je možné stavať nehnuteľnosť s pevným základom. Montované stavby zákon povoľuje. V okolí prekrásna príroda s výhľadom na okolitú panorámu.
Pozemky sa nachádzajú v časti Stráne s dobrým prístupom počas celého roka cca. 10 min. chôdze od zástavky SAD, obec Horná Súča poskytuje širšiu občiansku vybavenosť. Cca. 20 min. jazdy autom do centra Trenčína, kde je kompletná občianska vybavenosť.

Uvedená cena nehnuteľnosti, zahŕňa kompletné služby realitnej spoločnosti.

V prípade záujmu o obhliadku, alebo bližšie informácie, nás neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 3 167 m2

Kontaktné údaje

DOMUM realitná spoločnosť s. r. o.

Tomáš Pekarovič

zobraziť telefón