logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Sliač, 64 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1770378

Lokalita: Sliač
Ulica: J. Cikkera
Úžitková plocha: 64 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 11.08.2020
64 m2
450 € mesačne

ViP Video. Prenájom - Byt 2+1, 64 m2 s loggiou, prerobený, zariadený + záhrada - Sliač

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ID 204
Igor Ambrózy – Expert na reality vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom priestranný byt 2+1 s loggiou v meste Sliač.
ROZLOHA : Výmera bytu je 64 m2 vrátane loggie. Nachádza na 2./5 podlaží zatepleného bytového domu v tichej lokalite s výťahom.DISPOZÍCIA: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne , WC je oddelené , kuchyne, obývačky a spálne s priestrannou loggiou.


Byt má plastové okná, podlahy: plávajúca podlaha, dlažba,  kúpelňa s klasickou vaňou. 


Byt je plne zariadený viď  foto vo fotogalérii , stačí sa nasťahovať.


K bytu prináleží záhradka , ktorú je možné využívať.LOKALITA:  Bytovka sa nachádza v žiadanej lokalite pod kúpeľmi, príroda, prechádzky, turistika, bicyklovanie, všetko je na dosah. 


                 


Cena: 450 EUR/mesiac vrátane energií. Pri podpise zmluvy o prenájme sa platí nájom za mesiac vopred + daný na daný mesiac, odkedy nájom začína + vratný depozit na úhradu prípadného poškodenia bytu. (tento depozit bude pri ukončení nájmu vrátený v prípade, že byt odovzdáte v takom stave, v akom ste ho prevzali).


Takže sa platí 3 x 450 eur = 1.350 eur. Ak si tu viete predstaviť svoje bývanie a táto ponuka vás zaujala, tak neváhajte a zavolajte 0948 22 44 24 alebo napíšte mi na : igor@ambrozy.sk ešte dnes a dohodnite si stretnutie. 


 


© Všetky texty, obrázky, fotografie, videá, virtuálne prezentácie a 3Dprehliadky v inzercii a ďalšie tu uverejnené informácie, podliehajú autorským právam spoločnosti Amigo Real, s.r.o. Reprodukcia alebo opätovné použitie celku, alebo jeho častí nie je povolené bez písomného povolenia spoločnosti Amigo Real, s.r.o.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet lodžií 1
Úžitková plocha 64 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie Verejné parkovanie
Poschodie 2

Kontaktné údaje

Amigo Real, s r.o.

Igor Ambrózy

zobraziť telefón