logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Považská Bystrica, 60 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1769362

Lokalita: Považská Bystrica
Ulica: Hliny
Úžitková plocha: 60 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.08.2020
60 m2
89 000 €

Predám 3-izbový byt na Hlinách v Považskej Bystrici

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predám 3-izbový byt, v osobnom vlastníctve, na Hlinách v Považskej Bystrici, po úplnej rekonštrukcii, s rozlohou 60m2, na 4.P. z deviatich. Byt pozostáva z troch izieb a príslušenstva a to je vstupná hala, ktorá má mramorovú podlahu, automatické podsvietenie, steny sú obložené nad dverami je umiestnená nová elektrická rozvodňa s ističmi a vstavaná skriňa s veľkým šatníkom.
Potom je murované jadro, s novou elektrickou inštaláciou, vodo. inštaláciou, vaňa má zabudovanú víryvku s 8- módmi použitia, strop je podsvietený s 12- možnosťami prepínania farieb, obklady a dlažby sú z prvotriednych materiálov, dvere na jadre sú z masívneho dreva – orech ( barokový štýl).
Kuchynská linka je z masívu – orech so vstavanými spotrebičmi, strop je odhlučnený vatou a sadrokartónom a skrinky a šuplíky sú podsvietené pri otvorení sa rozsvietia, korpus kuchyne má bodové osvetlenie. Nová elektrika, odpady, vodovod, steny sú obložené kameňom z masívu.
Dvere zo vstupnej haly do obývacej izby sú z masívu- čerešňa, v obývacej izbe je podlaha z dubu a odhlučnenie zo spodnej, po strany, podsvietený strop z masívu – orech, čerešňa, slivka s veľkými možnosťami funkcií osvetlenia, televízor na stene s rámom z masívu- brest, prípojka na satelit- satelit je umiestený na streche domu.
Dvere do spálne, sú z masívneho dreva- čerešňa spálňa je kompletne odhlučnená s lisovanou vatou 5 cm a protihlukovým sadrokartónom, nová elektrika a rozvody zo satelitu, internet, televízor na stene, domáce kino.
Dvere do detskej izby sú tiež z masívneho dreva-čerešňa.
Všetky okná sú vo farbe zlatý dub- v sklách je plyn ARGON- vysoká tepelná izolácia, okná majú nové sieťky proti hmyzu, parapety z masívu, garniže vyrobené podľa vlastných predstáv, kombinácia – nerezové a masívne drevo, vonkajšie steny v byte sú z vnútornej strany zateplené – v zimných obdobiach max. teplo v byte
Byt má bezpečnostné dvere Sherlock, nový typ zabezpečenia - Jablotron .
V bytovke je namontovaný začiatkom roka 2020 nový moderný výťah.
Oproti oknám sa nachádza les s vysokými stromami- maximálne súkromie, dve veľké parkoviská pred a za panelákom. jednota, lekáreň ,škôlka ,tanečná škola, základná škola, ihrisko – pár metrov od bytovky
Občianska vybavenosť, škola, škôlka, Madagaskar caffe@fun, detské zábavné centrum, pošta, autobusová zástavka, sieť obchodných domov, jednota, lekáreň, tanečná škola, ihrisko – pár metrov od bytovky.
Kontakt na majiteľa bytu 0917582059.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 60 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 4

Kontaktné údaje

United Professionals s.r.o.

Anna Maňáková

zobraziť telefón