logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Bystričany, 350 m², Pôvodný stav ID: 1768837

Lokalita: Bystričany
Ulica: Chalmová
Zastavaná plocha: 140 m2
Výmera pozemku: 2400 m2
Úžitková plocha: 350 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 10.08.2020
350 m2
94 000 €

Dvojgeneračný rodinný dom s veľkým pozemkom 2400 m2, Bystričany – Chalmová

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vaša Realitná ponúka záujemcom o bývanie v obci Bystričany časť Chalmová, priestranný rodinný dom na rozsiahlom a upravenom pozemku.

Ide o trojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom postavený na slnečnom pozemku o veľkosti 2400 m2.

Pozemok je slnečný, orientovaný na južnú svetovú stranu. Kedže ide veľký, dostatočne široký pozemok, je vhodný aj na výstavbu ďalších rodinných domov.

Zastavaná plocha domu predstavuje 140 m2.

Úžitková plocha domu je 350 m2Lokalita:

Rodinný dom sa nachádza vo vybudovanej lokalite, v zástavbe rodinných domov. Má predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V obci Bystričany sa nachádza základná škola, obchody, potraviny, futbalové ihrisko, kostol a pohostinstvá. Priamo v Chalmovej je vybudované známe termálne kúpalisko.Všetko podstatné pre život nájdete priamo v obci. Za plotom hory, stvorené na turistiku a bicyklovanie, priehrada a pod.Dispozícia:

Ako sme už spomínali ide o dvojgeneračný rodinný dom postavený v roku 1980, kde 1. nadzemné podlažie možno využiť ako samostatnú bytovú jednotku a zvyšné podlažia ako ďalšiu s vlastným vstupom do bytu.

Na 1. nadzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza WC, kúpelňa, špajza, schodisko, kuchyňa, obývacia izba, izba, kotolňa a garáž

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza predsieň, kúpeľňa s WC, spálňa, izba, obývacia izba, kuchyňa, špajza chodba,,

Na 3. nadzemnom podlaží sú 2 obytné izby a podkrovné priestory vhodné na rôzne využitieNOSNÉ KONŠTRUKCIE: základové konštrukcie sú betónové pásy. Nosné murivo je porobetón. Obvodové murivo hr. 350 mm. Stropnú konštrukciu tvorí železobetónový strop.

ZASTREŠENIE: prestrešenie domu je sedlovou strechou, krov je drevený so strednými väznicami a krokvami, strešná krytina je eternit. Odvodnenie RD dvomi vonkajšími zvodmi

OKNÁ, DVERE: pôvodné drevené okná.

VNÚTORNÉ POVRCHY:Podlahy v obytných miestnostiach sú betónové, keramická dlažba. Obklady v kúpeľni a na toaletách sú keramické. Plochy stien sú omietky.

ROZVODY: elektroinštalácia motorická hliníková, rozvody vody, plynu a odpadu pôvodné

KÚRENIE: Vykurovanie v dome je zabezpečené prostredníctvom plynového kotla s ohrievačom teplej vody. Na I. nadzemnom podlaží je aj krbová pec na pevné palivo.

Súčasťou pozemku je aj pekný drevený altánok a hospodárske miestnosti na rôzne využitie.

Splašky sú odvedené do žumpy

Rodinný dom pôsobí veľmi príjemným dojmom s pekným upraveným pozemkom,Výhody :

priestranný dom

2 generačné bývanie

slnečný pozemok

vhodný aj na ďalšie rodinné domy

vstavaná garážRodinný dom je v osobnom vlastníctve bez tiarch. Financovanie je možné aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám vieme poradiť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo priamo na adrese Vaša Realitná s. r. o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 7
Výmera pozemku 2 400 m2
Úžitková plocha 350 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Vaša Realitná, s.r.o.

Peter Vrták

zobraziť telefón