logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Kolárovo, 170 m², Pôvodný stav ID: 1767310

Lokalita: Kolárovo
Ulica: Agátová
Úžitková plocha: 170 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.08.2020
170 m2
300 000 €

Luxusný rodinný dom pre náročných je na predaj

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný rodinný dom v meste Kolárovo. Dom bol postavený modernou technológiou v roku 2009, čo znamená, že stojí na železobetónovom základe, obvodové a nosné steny sú z polystyrénových tvárnic (100x25x25) zaliate železobetónom, strešná krytina je škridlová so striekanou izoláciou (pod krytinou). Dom je 3 izbový s dvoma kúpeľňami a s dvoma šatníkmi. Kúrenie je elektrické podlahové (plyn nie je zavedený do domu), úžitková a pitná voda je zásobovaná z mestského vodovodu, splašková odpadová voda je odvedená do verejnej kanalizácie. V letných horúčavách Vám dve klimatizácie zabezpečia príjemnú teplotu. Obývacia izba je za sklenená s posuvnými dverami, vďaka tomu môžete z obývačky urobiť veľkú terasu ( 70m2) za pár sekúnd. Dom a garáž sú postavené na 740m2, na mierne svahovitom pozemku, kde sa v prednej časti nachádza garáž s elektrickou bránou (40cm hrubá izolácia) na diaľkové ovládanie, drevený altánok s vonkajším sedením s grilom. V zadnej časti pozemku sa nachádza: murovaný bazén s protiprúdom a iónovú filtráciu - tiež postavený z polystyrénových tvárnic, vírivka (jakuzzi) a veľký drevený altánok s vonkajším sedením a jedálenským stolom.
Majiteľ tohto domu si dal záležať na kvalite, precíznosti a úspornosti domu, čo sa odzrkadľuje aj na samotných fotkách.
Odporúčame pre náročnejších klientov, ktorý si tiež dajú záležať na kvalite a precíznosti.
Ak Vás ponuka oslovila pozrite si reálne fotky, prezentačné video alebo si urobte virtuálnu prehliadku, ktorú nájdete na www.directreal.sk. Ak Vás ponuka nie len oslovila, ale aj zaujala, tak neváhajte a dohodnite si termín obhliadky a presvedčte sa na vlastné oči , že predošlé riadky sú pravdivé.

Teším sa na Vás

Realitná kancelária - Directreal comfort Vám zabezpečí kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Prostredníctvom nášho hypotekárneho partnera Vám zabezpečíme najvýhodnejšie financovanie nehnuteľnosti. Vďaka externej spolupráci s právnou kanceláriou ako aj internému právnikovi Vám garantujeme nadštandardný právny servis.
Kancelária je členom najväčšieho združenia realitných kancelárii REALITNEJ ÚNIE a riadi sa spoločnými zásadami pre poskytovanie služieb najvyššej kvality. Kancelária je poistená voči zodpovednosti za škodu.

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa:
- vypracovanie potrebnej zmluvnej dokumentácie a realizáciu celej transakcie,
- poplatok za návrh na vklad do katastra nehnuteľností,
- poplatky za overenie podpisov u notára,
- doručenie podkladov na kataster,
- asistenciu pri odovzdaní nehnuteľnosti a prehlásení energií a služieb,
- ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody.

!!! NOVINKA!!! Našim klientom ponúkame doplnkové služby za prijateľné ceny a to: sťahovanie, menšie rekonštrukčné práce, údržbu nehnuteľnosti vrátane maľovania stien, opravu, upratovanie, montáž a demontáž zariadení.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 170 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Tamás Szabó

zobraziť telefón