logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Hurbanovo, 275 m², Pôvodný stav ID: 1767296

Lokalita: Hurbanovo
Ulica: 1. Mája
Úžitková plocha: 275 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 09.08.2020
275 m2
54 990 €

Na predaj AJ na PODNIKANIE historická 7-izb.vila v pôvodnom stave s 2-mi garážami na pozemku 619 m2....

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na domovskej stránke DirectReal pod ID:162602 nájdete vo fotogalérii 50 fotografii tejto nehnuteľnosti vrátane jej pôdodrysu.

Realitná kancelária Directreal for Life, Komárňanská ul. 96 (na prízemí v susednej budove vedľa VÚB), ponúka na predaj historickú 7-izb. vilu v pôvodnom stave s 2-mi garážami na pozemku 619 m2 v centre mesta Hurbanovo.

Stavba je evidovaná na liste vlastníctva ako rodinný dom. Bola postavená v r. 1928.

Vila je postavená z pálenej tehly, slúžila ako zimné sídlo a pozostáva z 1 nadzemného podlažia, kde sa nachádzajú nasledovné miestnosti: zimná záhrada, chodba, 7 obytných izieb, kuchyňa, špajza, 2 kúpeľne, šatník, samostatné WC, práčovňa, pivnica (pod kuchyňou), 2 sklady. Drevené okná sú pôvodné. Interiérové pôvodné drevené vysoké dvere dotvárajú príjemnú dobovú atmosféru. Podlahy sú drevené, kameň alebo s dlažbou a to podľa typu a charakteru miestnosti. Vila má ustredné vykurovanie s plynovým kotlom, v miestnostiach sú zachované aj 2 keramické kachle a 2 krby na tuhé palivo. Teplá voda je ohrievaná ohrievačom. Vila je napojená na elektrIckú energiu a zemný plyn. Splaškové vody sú odvedené do žumpy. Obecná voda a verejná kanalizácia sú v bezprostrednej blízkosti pozemku. Je možnosť kúpiť ďalších 33 m2 pozemku za veľmi prijateľnú cenu. a tak rozšíriť existujúci právny stav.
V pivnici sa nachádza studňa. Na pozemku sú 2 garáže.

Stavba si vyžaduje rekonštrukciu.

Svojou polohou je nehnuteľnosť určená na bývanie a taktiež aj na podnikanie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 275 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav

Kontaktné údaje

Direct Real, spol. s r.o.

Ing.Nora Jarinová

zobraziť telefón