logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Smrečany, 154 m², Novostavba ID: 1766415

Lokalita: Smrečany
Zastavaná plocha: 1.50 m2
Výmera pozemku: 575 m2
Úžitková plocha: 154 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.08.2020
154 m2
289 000 €

5 izbový rodinný dom Smrečany na predaj, Liptov

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Jedinečná príležitosť na kúpu krásneho dovolenkového domu s výnimočným investičným potenciálom.
Nachádza sa v obci Smrečany, v Žilinskom kraji, 9 km od Liptovského Mikuláša a 53 km od letiska Poprad–Tatry.

Dispozícia
Tento drevený Ecodom s úžitkovou plochou 154 m2 má vynikajúcu dispozíciu. Na prízemí sa nachádza veľká obývačka s jedálňou (29 m2), samostatná kuchyňa (8m2), dve samostatné izby ( každá 12 m2), šatník (3m2), kúpeľňa so sprchou, samostatné wc, technická miestnosť a krásna terasa s výhľadom na hory (15 m2). Za domom je priestor pre aktívny relax s altánkom, hojdačkou a grilom.

Krásnym dreveným schodiskom sa dostanete na prvé poschodie, kde je oddychová zóna (8,5 m2), dve samostatné izby (17 m2 a 12,5 m2), kúpeľňa so sprchovacím kútom a wc. Na výstavbu domu boli použité prvotriedne materiály, dom je obložený drevom a kameňom. Predáva sa kompletne a veľmi vkusne zariadený, s nábytkom z krásneho masívu. K domu prislúcha súkromné parkovisko pre min. 3 autá.

Lokalita
Obec Smrečany je typická radová dedina ležiaca 9 km na sever od okresného mesta Liptovský Mikuláš. Rozkladá sa v srdci Liptova, Liptovskej kotliny. Obcou preteká rovnomenný potok Smrečianka vyvierajúca v pohorí Západné Tatry. Poloha obec predurčuje k navštevovaným turistickým miestam nakoľko hlavný smer do oblasti Liptov-Západné Tatry prechádza práve ňou.

Dom sa nachádza v tichej časti obce Smrečany a je obklopený krásnou prírodou. Je stvorený na oddych a relax v každom ročnom období. V okolí sa môžete venovať lyžovaniu, cyklistike a pešej turistike.
Liptovský Mikuláš 9 km
Liptovská Mara 15km
Letisko Poprad - Tatry 53 km

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 575 m2
Úžitková plocha 154 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

REALITY SPOLU

zobraziť telefón