logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Rajecké Teplice, Čiastočná rekonštrukcia ID: 1765693

Lokalita: Rajecké Teplice
Ulica: Rajecké Teplice
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 07.08.2020
0 m2
289 000 €

Predám dvojgeneračný RD, takmer v centre mesta Rajecké Teplice. Znížená cena!!!

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Predám dvojgeneračný RD, takmer v centre mesta Rajecké Teplice, je vhodný na bývanie, pre dve rodiny, alebo pre veľkú rodinu a taktiež na podnikateľské účely, formou prenajímania. Nachádza sa v lokalite, ktorá je obytnou zónou mesta, je vo veľmi kvalitnom životnom prostredí pozemok je na rovine, má rozlohu 592 m2, zastavaná plocha 120 m2, obytná plocha 360m2, na pozemku je postavená malá hospodárska budova, celý pozemok je ohraničený oplotením. RD je trojpodlažný, čo predstavuje, suterén, kde je pivnica, kotolňa, skladovacie priestory a chodba. I. poschodie, je vstupná hala, špajza, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, WC a kúpeľňa a balkón, II. poschodie, tri izby, WC, kúpeľňa, dva balkóny. Konštrukcia RD je tehlová, strecha je sedlová pokrytá škrídlou, vykurovanie je riešené kotlom na plyn(je 4ročný), teplá voda súbežne s UK. Okná sú plastové so žalúziami, interiérové dvere sú drevené, podlahy sú plávajúce a dlažby, steny vápenné šťukové omietky, vonkajšia omietka je nová. Rodinný dom je napojený na mestský vodovod, plyn, elektrika a verejná kanalizácia.
Občianská vybavenosť: 200m od nehnuteľnosti je kúpalisko, 300m je sú kúpeľné areály, škola, škôlka, obchodné centrum, MHD, autobusová zastávka, vlaková zastávka, zdravotné stredisko, detské ihriská. Pri rýchlom jednaní sa dá s cenou hýbať. K nehnuteľnosti je možné dokúpiť 821m2 pozemku( 289 000 € kde je možné postaviť ďalší RD, ku ktorému je v územnom pláne naplánovaná prístupová cesta.
Cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletný právny a poradenský servis realitnej kancelárie INFOMAREALITY, správne, notárske a katastrálne poplatky ako aj poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho.
1811-infoma

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 0 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

United Professionals s.r.o.

Anna Maňáková

zobraziť telefón