logo reality.sme.sk

Polyfunkčný objekt, Gelnica, 220 m², Novostavba ID: 1764296

Lokalita: Gelnica
Ulica: Hlavná
Zastavaná plocha: 220 m2
Výmera pozemku: 1338 m2
Úžitková plocha: 220 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 13.04.2020
220 m2
Cena dohodou

Ponúkame na predaj prevádzkovu budovu na pozemku o výmere 1338 m2

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj podnikateľský objekt na Hlavnej ulici v meste Gelnica, ktorý sa nachádza na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 1338 m2 z čoho zastavaná plocha je 220 m2.

Budova bola postavená cca v roku 1930 je v pôvodnom ale výbornom stave vhodná na okamžité využitie služieb. Je jednopodlažná a čiastočne podpivničená. Rekonštruované boli iba sociálne zariadenia cca pred 6 rokmi.

Dispozične pozostáva z dvoch priestranných miestností, viacerých menších skladov, kancelárie, šatní a sociálneho zariadenia. Budova má 4 samostatné vstupy a to jeden hlavný vstup z prednej časti a 3 samostatné zo zadnej časti. V prednej časti sa nachádza aj terasa, ktorá bola v letnom období využívana na posedenie.

Objekt je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn, žumpu (s možnosťou napojenia na verejnú kanalizáciu ) a vykurovanie je gamatkamy.

Doteraz bol objekt využívaný ako pohostinstvo. Ponúka samozrejme viacero možností využitia na rôzne služby ako napríklad pohostinstvo, reštauráciu, predajňu potravín, atď. ... V prípade potreby je možné zrekonštruovať aj podkrovie.

Budova sa nachádza na dobre viditeľnom mieste v priemyselnej zóne.
V blízkosti sa nachádza:
Potraviny Tesco, Milk Agro a FRESH, Teta Drogéria, Emporio casino pizza pub, REŠTAURÁCIA TATRAN, Slovenská pošta, Stavebniny - Klešč, LAPODOM, s.r.o. - Stavebná firma, Zimný a futbalový štadión, Železničná stanica, Autoumýváreň Gelnica, a ďalšie obchody a služby.

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti..... V prípade záujmu a bližších informácii ma kontaktujte na tel. č.: 0903654343 - Nikola Janoková - certifikovaný realitný maklér NARKS

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 220 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

CASSOVIA REALITAS Košice s.r.o.

Nikola Janoková

zobraziť telefón