logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Matúškovo, 163 m², Novostavba ID: 1764107

Lokalita: Matúškovo
Ulica: nezadaná
Zastavaná plocha: 174 m2
Výmera pozemku: 800 m2
Úžitková plocha: 163 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.07.2020
163 m2
172 000 €

KRÁSNY RODINNÝ DOM V OBCI MATÚŠKOVO PRI GALANTE

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

ACCENT REAL ponúka na predaj krásny 5 izbový bungalov v obci Matúškovo na krásnom rovinatom pozemku o výmere 800 m2. Bungalov ponúka komfortný priestor o rozlohe 162m2 kde zastavaná časť tvorí 174m2. Dom má celkovo 5 izieb , je napojený na všetky inžinierske siete ako je voda , elektrina , plyn a kanalizácia. Taktiež sa na pozemku nachádza aj vlastná studňa. Okolie domu tvorí slnečná záhrada s úpravou, ktorá poskytuje absolútne súkromie a je skvelým miestom na relax pre celú rodinu. s oddychovou časťou , altánkom a šopou s voliérou. Záhradu dopĺňa automatické zavlažovanie.
Obec Matúškovo je veľmi obľúbeným miestom pre život predovšetkým kvôli svojej vidieckej atmosfére a zároveň bezprostrednej blízkosti mesta Galanta a Šaľa. V obci nájdete kompletnú občiansku vybavenosť - školu, škôlku , obchody, obľúbené reštaurácie, kaviarne a farmárske potraviny,

Dispozičné riešenie:

- vstupná chodba s klimatizáciou
- obývačka s krbom spojená s jedálňou a kuchyňou.
- 3 samostatné izby kde každá izba má vstavanú šatníkovú skriňu
- kúpeľňa s WC
- špajza
- práčovňa


Cena : 172 000,- EUR, k cene je pripočítaná provízia pre RK.

Poskytneme Vám kompletný právny servis pri predaji až po zápis do katastra nehnuteľností. Radi Vám pomôžeme aj s hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, právne poradenstvo,vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti, prevedieme Vás bezpečne celým procesom predaja a poskytneme asistenciu pri prepise energií na nového majiteľa.
Ak máte záujem o obhliadku, kontaktujte nás na tel.č. 0905 573 656 , prípadne e-mailom na adrese: stiasna@accentreal.sk Nájdete nás na Drieňovej ul. 34 v Bratislave.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 800 m2
Úžitková plocha 163 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba

Kontaktné údaje

ACCENT REAL

Eva Stiasna

zobraziť telefón