logo reality.sme.sk

3 izbový byt, Trenčín, 73 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1763613

Lokalita: Trenčín
Ulica: Neuvedená
Pivničná plocha: 1 m2
Úžitková plocha: 73 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 05.08.2020
73 m2
590 € mesačne

Na prenájom 3i byt, 73m2 + 5m2 balkón, Duklianskych Hrdinov - Trenčín

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RADO Reality Vám ponúka na prenájom 3izbový byt na ulici Duklianskych Hrdinov v Trenčíne. Byt s výmerou 73m2 prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou. K bytu prislúcha aj balkón s rozlohou približne 5m2 a pivnica s rozlohou približne 2m2. Bytový dom je zateplený a dobre udržiavaný.

Dispozične byt pozostáva z veľkej vstupnej chodby, z ktorej je vstup do kuchyne so špajzou, do obývačky s balkónom, do dvoch samostatných izieb, do kúpeľne a samostatného WC. V kúpeľni je sprchovací kút a zostáva tu aj práčka. Izby sú orientované na severnú stranu. Obývačka s kuchyňou na stranu južnú. Byt je tak príjemne presvetlený a ľahko vetrateľný. V horúcich letných mesiacoch oceníte najmä severne orientované izby, v ktorých je príjemne aj keď sa slnko "rozohní".

Byt sa prenajíma čiastočne zariadený tak ako ho vidíte na fotografiách. V prípade potreby je možné postele z bytu odstrániť, alebo naopak, zariadiť byt podľa požiadaviek nájomníka. V byte nie je dovolené fajčiť ani chovať domáce zvieratá. K bytu je možné prenajať si aj neďalekú garáž nachádzajúcu sa na ulici Ľudovíta Stárka.

Okolie bytu je tiché a príjemné. V okolí sa nachádza viacero stredných škôl, základná škola, škôlky, LIDL, SEKO, lekáreň viacero reštaurácií a pohostinstiev a množstvo rôznych firiem. Priamo vedľa bytového domu sa nachádza detské ihrisko, na ktoré je vidieť z balkóna. Do centra mesta sa dostanete pešo približne za 10 minút.

Bytový dom spĺňa energetický certifikát kategórie C.


Cena nájmu s energiami je 590,-€

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=dTXsfWcC8gW


Patrik Pavlík, RSc.
Váš realitný poradca
RADO Reality Group, s.r.o.

M: +421 902 90 60 90
Facebook: RADO Reality

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie nájomných zmlúv.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 73 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 2

Kontaktné údaje

RADO Reality Trenčín s.r.o.

Patrik Pavlík

zobraziť telefón