logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Poprad, 208 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1763561

Lokalita: Poprad
Ulica: Oravská
Zastavaná plocha: 104 m2
Výmera pozemku: 400 m2
Úžitková plocha: 208 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 05.08.2020
208 m2
205 000 €

Rodinný dom na predaj v Poprade - Veľká.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame Vám, na predaj rodinný dom v Poprade – časť Veľká. 4 - izbový rodinný dom s výmerou pozemku 400 m2 sa nachádza vo vyhľadávanej tichej oblasti. Zastavaná plocha domu je 104 m2.

Dispozícia domu: na prízemí sa nachádza veľká dvojgaráž, chodba, veľká technická miestnosť a samostatná miestnosť, ktorá slúžila ako kancelária. Na poschodí sa nachádza chodba s kuchynkou a tri samostatné apartmány. Dva menšie a jeden väčší. Menšie obsahujú spálňu a kúpeľňu s WC + sprchový kút. Väčší apartmán má samostatnú spálňu, obývaciu miestnosť s kuchyňou a nachádza sa tu aj kúpeľňa so sprchovacím kútom.

V dome sa nachádza ústredné kombinované kúrenie na plyn a na streche je solárny systém na ohrev teplej vody a kúrenia. Dom je samostatne napojený na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, plyn, kanalizácia). Pod domom je veľká nádrž na zachytávanie dažďovej vody.

V mestskej časti Poprad – Veľká je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, nákupné stredisko, zdravotné stredisko, pošta, kostol a rôzne reštauračné zariadenia.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke, ktorú si viete dohodnúť na čísle +421 911 230 088 alebo 0800 115 115. Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 400 m2
Úžitková plocha 208 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

REALITY SPOLU

Zákaznická linka

zobraziť telefón