logo reality.sme.sk

Pre rodinné domy, Bratislava-Nové Mesto, 686 m², Pôvodný stav ID: 1762390

Lokalita: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Jaskový rad
Výmera pozemku: 686 m2
Úžitková plocha: 686 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.08.2020
686 m2
362 250 €

JASKOVÝ RAD-Pozemok s VEĽKÝM POTENCIÁLOM

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

B10 Vám ponúka na predaj tento Pozemok pre rod. domy tento sympatický domček s pozemkom vo vyhľadávanej lokalite-Jaskový Rad

VARIANT A- Rekonštrukcia

Využite šikovnú dispozíciu domu z pálenej tehly s perfektnými izolačnými vlastnosťami. Dom je takmer kompletne podpivničený a ponúka možnosť veľkej garáže s príjazdom priamo z ulice ako aj miesto pre posilňovňu, pracovňu či vínnu pivnicu. Za domom sa nachádza záhrada ideálna pre záhradný altánok či bazén.

VARIANT B- Investícia

Pozemok o výmere 686 m2, všetky IS a jeho strategická poloha s prístupom z troch strán je ideálna pre prístup áut a techniky a pridáva tejto ponuke aj značne investičný rozmer. Veľmi zaujímavé ja práve podpivničenie, ktoré sa dá celé využiť pre garáže. Zároveň podpivničenie zarovnáva pozemok v miernom svahu na úroveň "prvého poschodia", od ktorého sa po zbúraní domu dá ľahko odraziť k stavbe 2 nadzemných podlaží. K pozemku bol vypracovaný geometrický plán. INFO z UPI na vyžiadanie.

LOKALITA:

Jaskový Rad, ktorý sa tiahne od Pražskej ulice až po Podkolibskú patrí vďaka svojej polohe na okraji južnej strany Koliby a Kramárov k najlukratívnejším častiam Bratislavy. Bezkonkurenčná je dostupnosť do Starého Mesta kde ste za menej ako 4 minúty.Budúci majiteľ či investor určite ocení práve kontrast zelenej lokality a okraj Starého mesta.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na tel.č. 0949 833 900

ID: 78814

Cena: 362250 € 

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 686 m2

Kontaktné údaje

B10 reality, s.r.o.

Ondrej Bugár

zobraziť telefón