logo reality.sme.sk

Reštaurácia, Trenčín, 532 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1762379

Lokalita: Trenčín
Ulica: Legionárska
Výmera pozemku: 915 m2
Úžitková plocha: 532 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.08.2020
532 m2
525 000 €

Budova reštaurácie na predaj 3NP + parkovisko, TRENČÍN - Legionárska ul., širšie centrum

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj polyfunkčný objekt reštaurácie, administratívnych a bytových priestorov nachádzajúci sa v širšom centre krajského mesta Trenčín na Legionárskej ulici.

Budova je dostupná z frekventovanej Legionárskej ulice, pričom je viditeľná z hlavnej dopravného ťahu z Električnej ulice, vďaka čomu je ideálnym priestorom na umiestnenie reklamy na priečelie budovy.

Táto moderná polyfunkčná budova bola navrhnutá a postavená v roku 2007 ako samostatne stojaca s vlastným nádvorím. Celková výmera pozemku predstavuje 915 m2. Budova pozostáva z troch nadzemných podlaží (prízemia + dvoch poschodí).
V budove sa nachádza niekoľko funkčne samostatných priestorov spolu o úžitkovej ploche 532,62 m2.

Na prízemí sa nachádza prevádzka reštaurácie (nebytový priestor č.1) – o výmere 178,50 m2 so zázemím a pomocnými priestormi. Priestory reštaurácie dispozične tvoria:

– hlavný vstup pre hostí a služobný vstup (zásobovanie)
– krytá terasa 45 m2
– hlavná časť s barom a zázemím baru
– samostatný salónik (vhodný pre akcie s uzavretou spoločnosťou)
WC (dámy a páni)
– kuchyňa, umyváreň riadu, prípravovňa
– skladové priestory a zásobovanie

Na 1. poschodí sa nachádzajú samostatné administratívne priestory o výmere 161,65 m2 (nebytový priestor č.2) pozostávajúce z chodby, 5 kancelárií, skladu a sociálnych zariadení pre ženy a mužov. Priestory sú dlhodobo prenajímané ako sídlo firmy a aj do budúcnosti sú ideálne na prenájom.
Okrem týchto administratívnych priestorov sa na 1. poschodí nachádza aj ďalší priestor (nebytový priestor č.3) o výmere 8,84 m2 pozostávajúci z troch miestností využívaných zamestnancami reštaurácie (šatne, umyvárne a WC pre zamestnancov).

Na 2. poschodí sa nachádza zóna s bytmi – jeden veľký 3 izbový byt o výmere cca. 88,50 m2 a jeden veľký priestor (č.4) o výmere 95,13 m2, ktorý môže tiež slúžiť ako trojizbový byt. Byty sú zariadené a pripravené na bývanie prípadne na prenájom.

Jednotlivé priestory v budove sú samostatné, priestory reštaurácie sú prístupné vlastnými vstupmi z nádvoria budovy. Priestory na poschodiach sú prístupné z vnútorného schodiska a chodieb. Každý z priestorov má vlastné podružné meranie spotreby elektriny a vody.

K budove patrí aj pozemok o celkovej výmere 915 m2 s parkoviskom.

V okruhu niekoľko minút pešou chôdzou sa nachádza zastávka MHD, fakultná nemocnica, Kaufland, čerpacia stanica, inštitúcie mesta. Výhodou je takisto veľmi rýchle a jednoduché dopravné napojenie na dialničný privádzač D1.

Budova je vzhľadom na svoju polohu, samostatnosť a rozmanitosť účelu jednotlivých priestorov veľmi zaujímavou investičnou príležitosťou. Odporúčam vidieť!

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Tomáš Horváth - 0907845916
KAPPA Reality realitná kancelária
tomas@kappareality.sk
www.kappareality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 532 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát B

Kontaktné údaje

KAPPA Reality, s.r.o.

Tomáš Horváth

zobraziť telefón