logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Trenčín, 213 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1762375

Lokalita: Trenčín
Ulica: Hurbanova
Zastavaná plocha: 102 m2
Výmera pozemku: 335 m2
Úžitková plocha: 213 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 04.08.2020
213 m2
349 900 €

Na predaj zrekonštruovaný rodinný dom, Trenčín, SIHOŤ I., záhrada

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Na predaj zaujímavý rodinný dom v atraktívnej lokalite mesta Trenčín Sihoť I.!
Pešia zóna s Trenčianskym hradom, rekreačná zóna Ostrov s aquaparkom a plážou, nový futbalový štadión, Trenčianska univerzita, vlaková stanica – ich absolútna blízkosť pešou chôdzou je hlavnou výhodou tejto nehnuteľnosti.

Rodinný dom je situovaný na Hurbanovej ulici /Sihoť I./, pozostáva z troch podlaží spojených schodiskom a okrem bývania ponúka rôzne ďalšie možnosti využitia ako aj úprav.

1.NP (1.poschodie) o výmere 71,18 m2 tvoria 3 nepriechodné miestnosti, kuchyňa (s prípravou na kuchynskú linku) a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC.

2.NP (2. poschodie) je takisto tvorené tromi nepriechodnými izbami, samostatnou kuchyňou s kuchynskou linkou a kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Výmera tohto podlažia je rovnako 71,18 m2.

Na 0.NP (prízemí) o výmere 57m2 sa nachádzajú 2 nepriechodné miestnosti, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Na prízemí sa nachádza aj práčovňa a sklad.

K domu patrí pozemok o celkovej výmere 335 m2, pričom zastavaná plocha predstavuje 102 m2. V zadnej časti sa nachádza záhrada s terasou zo zámkovej dlažby (vstup je z prízemia) a veľmi pekná udržiavaná okrasná záhrada.
Pred domom je vybudovaná parkovacia plocha pre 2 autá o výmere 48 m2 zo zámkovej dlažby.

Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou – na celej budove sú vymenené plastové okná, vstupné dvere, interiérové dvere, podlahy, dlažby a obklady, omietky, zrekonštruované kúpeľne so závesnými WC, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (2.NP.). Zrekonštruované bolo schodisko, elektroinštalácia a rozvody, vykurovanie je plynovým kotlom, podlahové vykurovanie. Energetický certifikát nebol predložený.

Rodinný dom je vzhľadom na svoju unikátnu polohu v centre mesta a v blízkosti športovísk, rekreačnej zóny ako aj dopravnej dostupnosti ideálnym miestom pre život v meste. Takisto umožňuje viacgeneračné bývanie, prípadne je možné ho využívať aj ako investíciu a určité poschodia prenajímať.

Odporúčam vidieť! Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch, pripravená na predaj.
Bližšie informácie Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa. V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie, právny servis, uhradenie poplatku za obyčajný návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností a kompletné hypotekárne poradenstvo.

Tomáš Horváth - 0907845916
KAPPA Reality realitná kancelária
tomas@kappareality.sk
www.kappareality.sk

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 335 m2
Úžitková plocha 213 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

KAPPA Reality, s.r.o.

Tomáš Horváth

zobraziť telefón