logo reality.sme.sk

Záhrada, Trnava, 264 m² ID: 1761804

Rkkluc- predaj záhrady s chatkou v Kamennom mlyne

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Rkkluc- ponúkame na predaj oplotenú záhradku v osobnom vlastníctve v katastrálnom území Biely Kostol, záhradkárska oblasť Kamenný Mlyn - JAMY (dostupnosť je autom až k záhradke, prípadne autobusom na hlavnú cestu a následne peši približne 7 minút). Na pozemku je záhradná chatka drevenej konštrukcie, ktorá bola v roku 2019 ošetrená, naimpregnovaná a obložená OSB doskami, pre zvýšenie jej odolnosti voči poveternostným podmienkam ako aj na predĺženie jej životnosti. Chatka má zastavnú plochu 17m2, rozmery cca 4x4 metre, je podpivničená a zastrešená plochou strechou. Podlaha v interiéri je PVC. Z prednej strany sú vstupné dvere a dvojkrídlové okno, ako aj prístrešok o rozlohe 5x3 metre, vyložený betónovými kockami o rozmeroch 50x50cm. Zo zadnej strany je pristavaná komora, zo strán sú dve malé náraďovňe (z jednej je vstup do pivnice) a suché WC.
Pozemok je rovinatý, má rozlohu 264m2 pričom rozmery sú cca 7,3x36,5 metra. V chatke je natiahnutá elektrika, ale možnosť pripojiť sa je aj pri vstupe na pozemok. 2/3 dĺžky pozemku sú skôr relaxačné, nachádza sa na nich chatka, trávnik a ohnisko, zvyšná 1/3, ktorá sa nachádza bližšie k príjazdovej ceste má niekoľko ovocných stromov (jablone, čerešňa, slivka, hruška, broskyňa a dva kríčky ríbezlí). Rekreačná a stromová časť sú oddelené malým dreveným plôtikom. Vedľa chatky rastie tiež mäta, medovka a pážitka.
Pred záhradkou je pozdĺž príjazdovej cesty rozšírený priestor pre možné zaparkovanie až dvoch áut. Za cestou je prístup k potoku Parná, do ktorého ja natiahnutá hadica, na ktorú sa napája čerpadlo (je zahrnuté v cene). Na pozemku je možné vykopať aj studňu (investícia do cca 1000eur). V priestore pri potoku sa nachádza aj sud na pálenie.
Daň z nehnuteľnosti je 19,04 €/ rok, susedské vzťahy sú veľmi dobré.
Cena: 29 900 Eur
Michal Baran - 0905 857 580

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 264 m2
Elektrina 230v

Kontaktné údaje

Kľúčplus s.r.o.

Michal Baran

zobraziť telefón