logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Nitrianske Hrnčiarovce, 180 m², Pôvodný stav ID: 1760634

Lokalita: Nitrianske Hrnčiarovce
Ulica: .
Výmera pozemku: 1268 m2
Úžitková plocha: 180 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2020
180 m2
399 000 €

Predaj zaujímavého 5-izbového rodinného domu v Nitrianskych Hrnčiarovciach

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj veľmi zaujímavý rodinný dom nachádzajúci sa v obci Nitrianske Hrnčiarovce, len kúsok od Nitry. Rodinný dom sa nachádza na pozemku s výmerou 1268 m2 a s celkovou úžitkovou plochou 180 m2.
Tento poschodový RD pozostáva z 5 izieb a bol postavený z najkvalitnejších stavebných materiálov. Interiér ako aj exteriér domu bol navrhnutý architektom.
Dispozičné riešenie: Na prízemí RD sa nachádza chodba so vstupom do kuchyne a jedálenskej časti, ktoré sú spojené s priestrannou obývacou izbou. Kuchyňu dotvára okrem zabudovaných spotrebičov a kuchynskej linky aj kuchynský ostrovček. V obývacej izbe nájdeme krb s vložkou a prieduchmi do izieb. Ďalej sa na prízemí domu nachádza hosťovská izba, z ktorej je rovnako ako aj z obývacej izby vstup na terasu a do záhrady, technická miestnosť, miestnosť na potraviny a kúpeľňa s WC.
Poschodie domu tvorí hlavná spálňa, dve ďalšie spálne/ detské izby a veľká kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou. Každá zo spální na poschodí má aj vstup na terasu.
RD má drevené okná s vonkajšími žalúziami a je napojený na alarm aj kamerový systém. Taktiež sa v dome nachádza centrálny vysávač a klimatizácia. Kúrenie je podlahové a rovnako je možné využiť aj už spomínaný krb. Čo sa týka interiéru domu, v kuchyni a na chodbe sa nachádza dlažba a v obývacej izbe ako aj v ostatných izbách sú kvalitné laminátové podlahy.
Exteriér skrášľuje upravená záhrada so zavlažovacím systémom, altánok a veľkou výhodou je určite prírodné kúpacie jazierko, ktoré slúži ako bazén. Pred vchodom do domu sa nachádza prístrešok na parkovanie pre 2 autá spolu s domčekom na náradie.
Dom sa predáva kompletne zariadený.
V prípade otázok a záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 1 268 m2
Úžitková plocha 180 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

NL reality

Igor Stredak

zobraziť telefón