logo reality.sme.sk

Garsónka, Bratislava-Staré Mesto, 26 m², Kompletná rekonštrukcia ID: 1760615

Lokalita: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Klemensova
Úžitková plocha: 26 m2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Tranzakcia: Prenájom
Dátum pridania: 03.08.2020
26 m2
550 € mesačne

DIZAJNOVÝ byt, Klemensova u. -HISTORICKÉ CENTRUM, Nová DOBOVÁ REKONŠTRUKCIA, Zariadený

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponuka na prenájom po novej kompletnej rekonštrukcii ešte neobývaného dobového bytu v minimalistickom prevedení a v to kultúrnej pamiatke na Klemensovej ulici v kubistickom slohu.

Príjemná dostupná lokalita priamo v historickom centre s atmosférou na Klemensovej ulici. Zaujímavé výhľady z bytu na centrum mesta a hrad.

Kvalitný kompletný štandard vybavenia: drevené podlahy, linka so spotrebičmi, v obývačke rozkladacia posteľ s možnosťou rozšírenia na dvoj lôžko, bezvaničkový sprchovací kút.

Prenajíma sa zariadený, zariadenie viď. vo fotogalérií.

Západná a Severná orientácia bytu, otvorená priestranná dispozícia s komorou o výmere bytu 26,10 m2, nachádza sa na 5/5 poschodí tehlového domu bez výťahu. Vlastné plynové kúrenie a ohrev vody.

Vzhľadom na výbornú polohu a lokalitu bytu, okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť do všetkých mestských častí a v pešej dostupnosti je aj električková zástavka.

Cena nájmu je 550,-€/mesiac vrátane energií, pričom byt je voľný ihneď.

Pri podpise nájomnej zmluvy je nutná úhrada 2,5 mesačného nájmu vopred- t.j. nájom, 1 x vratná kaucia a 1/2 nájmu provízia RK.

Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. .

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Úžitková plocha 26 m2
Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia
Poschodie 5

Kontaktné údaje

LEMAR RK Trading s. r. o.

Mgr. Milan Marčík

zobraziť telefón