logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Lužianky, 108 m², Novostavba ID: 1760609

Lokalita: Lužianky
Ulica: .
Výmera pozemku: 598 m2
Úžitková plocha: 108 m2
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 03.08.2020
108 m2
165 000 €

Predaj nízkoenergetického 4-izbového rodinného domu Nitra- Lužianky

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického rodinného domu nachádzajúceho sa v blízkosti Nitry, na začiatku obce Lužianky, mimo hlavnej cesty. Jedná sa o 4-izbový moderný bungalov s výmerou 108 m2 ležiaci na pozemku s rozlohou 598 m2 (podiely v prístupovej ceste). RD je skolaudovaný so súpisným číslom napojeným na kanalizáciu, vodu, elektriku, na pozemku je plynová prípojka a tiež prípojka na obecné siete.
Dispozičné riešenie RD:
Dom je tvorený vstupnou chodbou cez ktorú je vstup do obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou. Nachádzajú sa tu balkónové dvere umožňujúce vstup na terasu a do záhrady. Ďalej sa z chodby vchádza do kúpeľne s toaletou a samostatným WC. V dome sa nachádzajú 3 nepriechodné izby, technická miestnosť a samostatný šatník.
V celom dome sa nachádzajú plastové okná s trojsklom, podlahové kúrenie a kúrenie tepelným čerpadlom so spätným ochladzovaním .
RD má výborné tepelno-izolačno-zvukové a hlukové vlastnosti, odvetranú fasádu s vláknocementovými doskami belglickej značky Equitone a strešnú krytinu Terran.
Výhody drevodomu:
Drevo je plne recyklovateľný materiál, ktorý má výborné tepelnoizolačné vlastnosti a nedržia sa v ňom plesne. Má dlhodobú trvácnosť a životnosť rovnajúcu sa typickým kamenným stavbám. Drevodom poskytuje výbornú ochranu pred horúcim počasím v lete a chladným v zime a nízke náklady na kúrenie (cca 50€/mesiac) vďaka energetickému certifikátu A1.
Rodinný dom sa predáva ako holodom.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 598 m2
Úžitková plocha 108 m2
Stav nehnuteľnosti Novostavba
Energetický certifikát A

Kontaktné údaje

NL reality

Igor Stredak

zobraziť telefón