logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Jaklovce, 245 m², Pôvodný stav ID: 1759589

Lokalita: Jaklovce
Ulica: vodárenská
Zastavaná plocha: 100 m2
Výmera pozemku: 675 m2
Úžitková plocha: 245 m2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 01.08.2020
245 m2
82 500 €

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA - Na predaj priestranný viac-generačný rodinný dom v Jaklovciach - okres Gelnica (069-12-ALK)

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

b 069-12-ALK
NAŠA CENA JE KONEČNÁ, BEZ AKÝCHKOĽVEK SKRYTÝCH POPLATKOV. V CENE JE UŽ ZAHRNUTÝ AJ KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, VYPRACOVANIE ZMLUVY, POPLATKY SPOJENÉ S PREVODOM VLASTNÍCKYCH PRÁV A AKTÍVNA POMOC PRI VYBAVOVANÍ ÚVERU.

Realitná kancelária BeMi Vám ponúka na predaj skutočne priestranný, viac-generačný rodinný dom v obci Jaklovce, okres Gelnica. Obec Jaklovce je vzdialená od mesta Gelnica cca 5,8 km a od Košíc cca 34 km. V obci sa nachádza bohatá občianska vybavenosť - škola, materská škola, pošta, potraviny, pohostinstvo.

Samotná nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej uličke na rovinatom pozemku o rozlohe 675 m2. Dom bol postavený okolo roku 1977 a napriek tomu, že je v pôvodnom stave, je veľmi zachovalý. Použitým stavebným materiálom je tehla, strecha je rovná - plechová. Okná sú na prvých dvoch podlažiach vymenené za plastové, na treťom sú pôvodné okná. Nehnuteľnosť bola pôvodne postavená pre viac-generačné bývanie, čomu je i dispozične prispôsobená. Na prízemí je umiestnená garáž, kuchyňa, kotolňa, kúpelňa, komora a chodba. Na 1. poschodí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, komora, toaleta a chodba a na 2. poschodí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kúpelňa a chodba. V zadnej prístavbe domu sa nachádzajú izba, chodba, WC, komora, dreváreň a sklad. Každé podlažie má vlastný vchod, preto je tento rodinný dom vhodný pre väčšiu rodinu, prípadne viac generačnú, alebo by mohol poslúžiť i na podnikateľské účely. V nehnuteľnosti sú zavedené všetky IS - elektrina, plyn, obecná voda a kanalizácia. Vykurovanie je riešené prostredníctvom plynového kotla.
Výhodou tejto nehnuteľnosti je nádherné a tiché prostredie obklopené lesmi a prírodou.

Ak Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať. V tejto nehnuteľnosti môžete získať skutočne veľký priestor na bývanie a to za cenu menšieho bytu v Košiciach.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet izieb 7
Výmera pozemku 675 m2
Úžitková plocha 245 m2
Stav nehnuteľnosti Pôvodný stav
Parkovanie Vyhradené parkovanie
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

BeMi realitná kancelária

Bc. Alena Kimlerová

zobraziť telefón