logo reality.sme.sk

2 izbový byt, Sabinov, 57 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1754616

Lokalita: Sabinov
Ulica: Komenského
Úžitková plocha: 57 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 27.07.2020
57 m2
65 000 €

PREDANÝ - 2 izbový byt s lodžiou, Sabinov + záhradka

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

PREDANÝ - Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt v OV s lodžiou a záhradkou v užívaní vo vyhľadávanej lokalite mesta Sabinov na ulici Komenského. Celková rozloha bytu je 57m2 + lodžia a nachádza sa na 2.posch./2. K bytu prislúchajú 2 pivnice, úložný priestor na pôjde a záhradka za bytovým domom. Tento útulný byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou (vymenené okná PVC, menená elektrina v kuchyni, obklady v kúpeľni, WC atď.... Tehlový bytový dom je zateplený, nová fasáda, nová strecha a nové rozvody v byte. Mesačné náklady cca 150 eur.

Rada Vás touto nehnuteľnosťou prevediem, ale samozrejmosťou mojich ponúk je aj 3D virtuálna prehliadka. Viete si tento byt pozrieť aj z pohodlia vášho kresla. V prípade akýchkoľvek otázok som Vám k dispozícii :-)

ARCHEUS sieť realitných kancelárií je úspešná realitná spoločnosť, ktorá používa svoj unikátny partnerský systém spolupráce. V súčasnosti máme 15 samostatných pobočiek v rámci celého Slovenska. Naším klientom ponúkame komplexný servis vrátane právneho poradenstva a pomoc s financovaním nehnuteľnosti. Predávajte či kupujte s nami a o nič sa nemusíte starať!

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Úžitková plocha 57 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia

Kontaktné údaje

ARCHEUS Partners a.s.

Sylvia Stolariková

zobraziť telefón