logo reality.sme.sk

Poľnohospodárska pôda, Topoľčany, 5715 m² ID: 1751787

Lokalita: Topoľčany
Výmera pozemku: 5715 m2
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 22.07.2020
0 m2
1 €

Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka na predaj pozemok v meste Topoľčany.

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Exkluzívne iba u nás !!!

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemky v meste Topoľčany.

Jedná sa o 2 pozemky:

Pozemkok reg."E“ parc.č.1721/4 o výmere 5030m2 za cenu 1€/m2
Pozemkok reg."E“ parc.č.1721/2 o výmere 685m2 za cenu 5€/m2

Vyjadrenie Mesta Topoľčany - odbor výstavby, životného prostredia.

Predmetné pozemky sa nachádzajú v zóne č.9, podzóna SD a PA. Takmer celá plocha 21/4 je určená pre umiestnenie parkovej, izolačnej a nárazníkovej zelene s estetickým významom, možno ju dotvoriť ihriskami a drobnou architektúrou. Nazostávajúcej časti sa navrhuje rovnaké funkčné využitie ako pre pozemok parc.č. 1721/2 – priemysel, sklady, služby formou výhľadu.

Na hore uvedený pozemok nadväzuje pozemok parc.č.1721/2, kde je formou výhľadu uvažovaná hlavná funkcia priemyselná výroba a služby, ktoré negatívne nepoškodzujú životné prostredie najmä kvalitu ovzdušia. Prípustná je občianska vybavenosť.V rámci budúcich stavieb je potrebné dostatočne dimenzovať obslužné komunikácie a parkovacie plochy s návrhom dostatočného množstva zelene. Potrebné je dodržať intenzitu funkčného využitia plôch stanovenú územným plánom.

Novú výstavbu na oboch uvedených pozemkoch je nutné riešiť urbanistickou štúdiou, vhodné je formou reparcelácie pozemkov v nadväznosti na susedné lokality. Potrebné je doriešiť ochranu územia pred prívalovými dažďovými vodami.

V súčasnosti sú predmetné pozemky poľnohospodársky využívané a v prenájme družstva do roku 31.12.2024.

Viac o mne sa dozviete na petermadlenak.sk

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX Family, nezahŕňa však právny servis a poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri, autorizácie zmlúv, k cene pozemku je potrebné pripočítať jednorázovú platbu vo výške 200€.

Nevyhovuje táto nehnuteľnosť Vašim predstavám? Nenašli ste Vašu vysnívanú nehnuteľnosť v našej ponuke, ani v ponuke iných RK? Volajte makléra alebo kontaktujte kanceláriu a zapojte sa do programu „Bývajte s RE/MAX!“ Podľa Vami zadaných kritérií Vám pomôžeme Vašu vysnívanú nehnuteľnosť nájsť v ponuke celého trhu.

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Výmera pozemku 5 715 m2

Kontaktné údaje

RE/MAX Slovakia

Kováčiková Mária

zobraziť telefón