logo reality.sme.sk

Rodinný dom, Vaľkovňa, 222 m², Čiastočná rekonštrukcia ID: 1748006

Lokalita: Vaľkovňa
Ulica: Zlatno
Úžitková plocha: 222 m2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Tranzakcia: Predaj
Dátum pridania: 21.06.2017
222 m2
49 990 €

RODINNÝ DOM POD KRÁĽOVOU HOĽOU, ZLATNO, REKREÁCIA

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

RODINNÝ DOM, A CHATA, OKRES BREZNO, ZLATNO, REKREÁCIA

Číslo zákazky: 2013-01-061

Chceli by ste relaxovať a weekendy tráviť po Kráľovou hoľou na Horehroní v dedinke Zlatno? Je tam na predaj, suchý tehlový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii. V dome boli vymenené všetky okná za úplne nove drevené eurookná, nová omietka v exteriérovej časti. Nachádza sa na južnej parcele - slnečný pozemok so IS okrem plynu, pretože Zlatno nie je ako obec plynofikovaná. Na prízemí je veranda, kuchynka, toaleta a tri miestnosti. Podlaha je keramická. Pekné priestranné izby, vystierkované s novou elektroinštaláciou.

Na prízemí pri kuchyni je aj murovaná izba - špajza s vetraním tak ako i toaleta je s oknom. Schodišťom sa dostaneme na druhé poschodie.

Druhé podlažie pozostáva s novej presklenej terasy s ktorej je prekrásny výhľad na okolie. Chodba so špajzou a novou druhou kúpeľňou s toaletou. Kuchyňa a tak isto tri izby ako na prízemí. Je tu ešte poschodie na do podkrovia , s ktorého je možné do budúcna urobiť ďalšie bývanie a podkrovné izby.

Strecha je sedlová, plechová. Dom má vlastný bezpečnostný systém na alarm, kúrenie je kombinované na pevné palivo a akumulátorové elektrické pece. V dome je obecný rozvod vody, trojkomorový septik, studňa s pumpou na dvore. Celý dom je oplotený novým plotom - pletivom, na konci parcely a záhrady je potôčik. Dom je možné užívať hneď po kúpe a za domom je dosť miesta na vybudovanie grilu a oddychových drobných stavieb.

Ideálne miesto na relax a oddych. Vhodný aj na trvalé bývanie aj podnikanie. Nachádza sa blízkosti chránenej krajinnej oblasti Muránskej planiny, Slovenského raja a lyžiarskych stredísk Telgárt, Polomka, Dedinky, Mlynky, Biele Vody. Táto dedinka je v poslednej dobe veľmi vyhľadávanou turistickou oblasťou.

VÝHODY: • po vymaľovaní interiéru IHNEĎ obývateľný • ideálne miesto pre REKREÁCIU a ODDYCH • nové drevené eurookná • pekný rovinatý pozemok • NÁDHERNÁ PRÍRODA

Rodinný dom je obývaný menej ako 4 mesiace v roku.

Túto nehnuteľnosť predávame na základe písomného poverenia majiteľa o výhradnom poskytovaní realitných služieb.

Nehnuteľnosť je možné pre financovať formou hypotekárneho úveru s ktorým Vám ochotne a odborne pomôžeme. ZAHOĎTE STAROSTI S VYBAVOVANÍM HYPOTÉKY ... ZARIADIME to za VÁS v banke BEZPLATNE ...

Cena nehnuteľnosti je uvedená už vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, kompletné právne poradenstvo a servis.

Parametre

Odpadové vody: žumpa bez prepadu

Pitná voda: studňa a vodovod

Výmera pozemku celkom: 0000 m2

Plocha obytnej časti: 222 m2

Pozemok: prevažne rovinatý

Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová

Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov

Celková úžitková plocha: 222 m2

Rok kolaudácie: 1946-1969

Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Ďalšie parametre nehnuteľnosti

Počet balkónov 1
Výmera pozemku 0 m2
Úžitková plocha 222 m2
Stav nehnuteľnosti Čiastočná rekonštrukcia
Energetický certifikát Nemá

Kontaktné údaje

RE NE AGENCY

Čarnoký Štefan

zobraziť telefón